Unbearable - 18.kapitola

10. prosince 2015 v 20:36 | Markéta |  Unbearable #2

KAPITOLA 18


SLADEVjedu k našemu domu a vylezu z auta. "Proč mě sleduješ?" ptám se Micaha, když vystupuje ze svého auta.
Zvedne svůj telefon nahoru. "Holly mi dříve napsala a řekla mi, že bude tady. Chce, abych jí vyzvedl."
Vejdeme do domu a najdeme sedět Holly a Anděla v obýváku. Obě se na nás podívají s velkým úsměvem na tváři.
"Ahoj, zlato," zavolá Anděl sladce, vstávajíc z gauče a přecházejíc ke mně.
"Ahoj dámy." Zabalím kolem ní paže a ona se natáhne a přibližuje své rty k mým. Její rty udělají kontakt a ona neztrácí ani vteřinu, než mi zajede jazykem do úst. Líbá mě, jako by mě neviděla několik dní a moje tělo okamžitě reaguje. Tlačím svého tvrdého ptáka na její podbřišek a chytím jí za vlasy, odklánějíc její hlavu dozadu k prohloubení polibku.
Odtáhne se zafuněním a podívá se na Holly. Holly se z nás rozzáří a trošku se usměje. "Jsem připravena odejít. Uvidíme se zítra v práci, Sam." Pak odhodí telefon na gauč a otočí se k odchodu, když se s ní Anděl loučí.
Micah a já se na sebe vteřinu zmateně díváme, než on pokrčí rameny a následuje Holly.
Jakmile odejdou, Anděl se otočí a přechází do kuchyně.
"Kam jdeš?" ptám se trochu zmatený, že už mě víc nerajcuje v obýváku.
"Mám hlad," prohodí přes rameno.
Dojdu k ní, otočím jí a přehodím si ji přes rameno. "Já taky," říkám plácajíc jí po zadku, když jdu směrem k naší ložnici.
"Slade!" Hihňá se.
Zavřu nohou dveře ložnice a hodím jí na postel. Jakmile její záda narazí na prostěradlo, posadí se vzpřímeně. Sáhnu dolů a přetáhnu jí tričko přes hlavu. "Chci vůbec vědět, o čem to bylo v tom obýváku?" Nehnu ani brvou, když pracuje na odstranění svých džínů a spodního prádla.
"Jen jsi mi chyběl?" Pokrčí rameny, zatímco se svůdně kouše do rtu.
Zasměju se. "No, štěstí pro mě, máš šanci mi ukázat, jak moc." Rozepnu si kalhoty a její oči padnou na mého tvrdého ptáka, když ho vypustím.
Podívá se nahoru do mých očí a na tváři se jí rozprostře malý úsměv.
Vyskočím z postele a otevřu noční stolek, který schovává pouta, které jsme v poslední době moc nepoužívali. Vím, že je má ráda a já si s ní chci užít dnes večer trochu zábavy.
"Hmmm," zabrouká, když se na mě dívá, jak držím pouta.
"Myslel jsem, že si budeš chtít s němi hrát."
Jen pokračuje v usmívání se na mě. "Na břicho." Dožaduju se.
Pomalu se otočí na své břicho a okamžitě umístí ruce za záda.
Usměju se, když se moje oči toulají po jejím dokonalém těle a při skutečnosti, že ona ví, jak to chci.
Vlezu na postel a posadím se na její nohy, když popadnu její zápěstí do svých rukou a utáhnu kolem nich pouta. Pak položím její ruce na její záda a jedu svou dlaní dolů po boku jejích měkkých stehen a nahoru přes její zadeček.
Položí svou hlavu na jednu stranu postele. "Chystáš se mi ukázat, cos měl tenkrát na mysli?" ptá se, odkazujíc na to, co jsem jí řekl, když jsem jí šukal na kuchyňském stole.
Položím svůj hrudník na její paže a záda. "Ty víš, že by sis opravdu neměla znepřátelit někoho, když ten někdo má mačetu a má nad tebou moc," říkám vážně, kdyby jen věděla, co všechno jsem s ní mohl dělat. Rádi si hrajeme drsně, ale někdy jí chci ukázat, jak dominantní dokážu být s ní. Bojím se brát věci tak hluboce a drsně, jak bych s ní chtěl. Bojím se, že by jí to ublížilo, nebo ještě hůř, co kdyby se jí to zalíbilo? Jak daleko bychom byli schopni jít ruku v ruce, než by se zranila? Anděl odhaluje velmi dominantní část mě samého, kterou jsem nikdy nevěděl, že jí mám, ale ani já nejsem ochoten se chopit této šance.
Usměje se na mě. "Nebojím se Tě, Slade. Kdyby ano, nedovolila bych Ti v první řadě nasadit mi pouta."
Natáhnu se, popadnu do pěsti její vlasy a zatáhnu jí hlavu dozadu. Vykřikne bolestí a pak začne těžce dýchat.
"Nebudu riskovat, že bych Ti ublížil." Podívám se dolů na stranu jejího obličeje a do jejích oči. Ten pohled chtíče, který vidím v jejích očích, mě nutí zpřísnit sevření jejích vlasů.
Zasyčí v nádechu a posouvá své tělo pod mým. Vím, že je stále nepříjemné mít váhu mého těla na jejím s rukama spoutanýma a připnutýma za zády, ale chci, aby mi to řekla.
"Vždycky jsem věděla, že přede mnou ukrýváš část své stránky, Slade," říká stále těžce dýchajíc.
"A jaká je to stránka?" Sehnu hlavu dolů a dám jí malý polibek na stranu jejího obličeje.
"Temná stránka," zašeptá tiše.
Zavřu oči a uvolním povzdech. Ona se mi posmívá. Chce, abych jí ukázal něco, o čem oba víme, že existuje. "Už jsem Ti říkal, že Ti nechci ublížit."
Uvolním její vlasy a její tvář dopadne na prostěradlo. Natáhnu se a zvednu jí boky nahoru tak, že je teď na kolenou a její zadeček je ve vzduchu. Umístím sám sebe mezi její nohy.
Zhluboka se nadechne než promluví. "Chceš vědět, co si myslím?"
Zastavím se, když si vezmu ptáka do ruky. Nečeká, až jí řeknu ne. "Myslím si, že se bojíš, že se ti to bude líbit."
Zatnu zuby, když zabalím obě moje ruce kolem jejího už svázaného zápěstí. Nevydá žádný zvuk, když utáhnu manžety ještě o několik kliknutí, dávajíc mi vědět, že jsou teď tak pohodlné, jak jsem původně chtěl. Ale nenechám si ujít pohyb jejích rukou, když se snaží bojovat proti nepříjemné těsnosti pout.
Natáhnu se a třu dvěma prsty její kundičku. Cítím své odhodlání začít uvolňovat to, jak je mokrá. Chce to stejně, jako to chci já. Mohli bychom to zkusit jen jednou. Kdyby mi řekla, ať přestanu, nebudu váhat se zastavit a odstranit pouta.
Beze slova do ní zasunu s lehkostí svého ptáka. Chci, aby si myslela, že si jí vezmu pomalu. Nechci, aby to zatím očekávala.
Poddám se pomalému tempu, jen se odtahuju zpátky a zasouvám dopředu, s mýma rukama spočívajícíma na jejích bocích.
Slyším, jak vzdychne a uvolní své ruce za zády. Usměju se pro sebe, když uvolním jednu kyčel a plácnu jí přes zadek tak kurevsky tvrdě, že mě okamžitě začne pálit ruka.
Vykřikne neočekávaným úderem a její tělo sebou ode mě škubne. Popadnu její boky a přitáhnu si jí zpátky k sobě. Její tělo sebou škubne ještě jednou, když to místo, které jsem označil, se setká s mou kůží.
Vytáhnu se a plácnu jí znova tvrdě na to samé místo.
"Ááách," vykřikne zvedajíc hlavu z postele.
Bouchnu do ní zpátky a nakloním se ještě jednou přes její tělo. Beru jednu ruku a chytám jí za bradu.
"Tvoje kundička je čím dál vlhčí Anděli," zašeptám. Skutečnost, že mám její vzdechy a neuvěřitelné vlhko nutí mého ptáka uvnitř ní sebou škubat.
Olízne si rty, zhluboka se nadechujíc. S rukou stále držící její bradu beru dva prsty a vjedu s něma mezi její vlhké rty. Zatlačím jí je do úst. "Saj je," dožaduju se.
Uzavře své rty a poslechne. Vytáhnu se zpátky a vrazím do ní znovu.
Zatlačím jí dolů, takže leží naplocho na posteli s mým tělem na jejím, připichujíc jí dolů. Její uzavřené nohy způsobí, že její kundička se ještě víc utáhne kolem mého ptáka.
Zasténám při pocitu mého ptáka uvnitř ní, zatímco její ústa sají moje prsty. Beru svou druhou ruku a vjedu s ní do jejích vlasů, držíc její hlavu na místě, zatímco moje druhá ruka stále svírá její bradu. S mou váhou na jejím těle nemá šanci se pohnout. Vím, že ta pouta mohou být nepohodlná, protože mě řežou do břicha, když na nich ležím.
Odtáhnu trochu boky zpátky a pak se do ní zase natlačím. Otevře ústa a vzdechne, než vydá přiškrcený výkřik.
"Nepřestávej," říkám zpřísňujíc utažení obou mých rukou. Zavře znova svou pusu a já pokračuju v odtahování a zajíždění do ní.
Cítím její paže ztuhnout pode mnou a její kundičku, jak se stahuje, zuby se zakousnou do prstů, když se udělá. Zatnu zuby z pocitu, jak mě kouše do prstů.
Jakmile se uvolní, pustím její vlasy a odtáhnu svou ruku od její brady, vytahujíc své prsty z jejích úst. Začne nasávat vzduch, když odtáhnu svoje nohy z jejích. Znovu se natáhnu, vytahujíc jí na kolena, a narážejíc do ní, dokud nenaleznu své vlastní uvolnění.
Předtím, než se udělám, se natáhnu do strany a dosahuju pro klíč. Odemknu pouta a okamžitě cítím špatně ze značek, které zůstaly na jejím zápěstí. Chci se natáhnout a třít je, ale nemůžu, bojím se, že jí to bude bolet ještě víc, než doteď.
Vyskočím z postele a mířím do koupelny, nechávajíc jí tam, když se tiše pokouší přesunout své ztuhlé tělo. Vcházejíc do koupelny slyším její jemný hlas volat moje jméno, ale ignoruju jí.
Co jsem si myslel? Nadávám sám sobě, když přecházím sem a tam. Mohl jsem jí zlomit zápěstí.
"Slade." Vzhlédnu a vidím jí stát ve dveřích zírajíc na mě, znepokojení v jejích očích.
Ustoupí od ní o krok.
"Jsi v pořádku?" ptá se blížíc se ke mně.
Natáhnu se dolů a zvednu její ruce, dívajíc se na její zápěstí. "Nedělej to," říká přísně. "Mohla jsem Tě kdykoli zastavit."
Mohla? Kdyby mi řekla, abych přestal, udělal bych to? Rozhodně! Přitáhnu si jí k sobě a políbím jí na hlavu. "Nechci Ti ubližovat."
Odtáhne se a podívá se na mě. "Tak dlouho, dokud nebudeš mít nutkání mi vrazit facku přes obličej nebo mě dusit, budu v pohodě." Trošku se na mě usměje a díky tomu je mi ještě víc nevolno.
"Pojďme se umýt a já nám udělám něco k večeři," říká mi předtím, než odchází z místnosti.
Dlouze vydechnu. Vlastně bylo hrozně snadné si jí takto vzít a to mě děsí. Má pravdu. Mám temnější stránku a ta sahá hlouběji, než to, co jsme teď dělali.Samantha


Jsem ráda, že počasí začíná být chladnější. To mi dává důvod nosit dlouhý rukáv u pracovní košile. Podívám se dolů a zkontroluju, jestli košile zakrývá značky na mých zápěstích. Jen kdyby tak moje tělo nebolelo a můj zadek neměl pocit, jako by byl pokaždé v jednom ohni, když se posadím. Slade byl včera v noci dost drsný, ale oba jsme věděli, že mi ukazuje jen málo z toho. Z nějakého důvodu se bojí mi ukázat, co doopravdy chce. Vím, že nikdy předtím neměl vztah Dominant / Submissive, takže si myslím, že ho straší touha mít to se mnou. Co neví je, jak moc se to na mě projevuje. Chci vědět, co chce. Chci ho nechat dělat všechno, co se mnou dělat chce, a budu ho i nadále tlačit tímto směrem.
Vejdu do práce a vidím Holly mluvit s Jeremym. Na oba se trošku usměju.
"Připravena na velký den?" říká Holly a mne si u toho ruce.
"Jo," odpovídám míříc směrem dozadu. Jakmile zahnu za roh, Holly vyskočí a následuje mě.
"Poslala jsi to?" ptá se vzrušeně.
"Ještě ne. Chtěla jsem počkat, dokud nepřijdu sem."
"Má Slade nějaké podezření? Protože ta pusa byla vážně žhavá." Dramaticky se zasměje. "Micah se ptal, co jsme řešily. Řekla jsem mu, že holčičí věci."
"To si nemyslím." Zasměju se, když si vzpomenu, jak se ptal o čem to bylo. Nepotřebuje vědět o soutěži v čůrání, která probíhá mezi mnou a Jessicou. Ta děvka půjde ke dnu. Nikdy bych jí neposlala fotku mě a Slada, jak máme sex, ale nemusíte nás zachytit v posteli, abyste poznali, jakou vášeň máme k sobě navzájem.
Vejdeme do chlaďáku a já vytáhnu telefon. Hledám její telefonní číslo a posílám jí, společně se smajlíkem, obrázek, jak se líbáme minulou noc, kterou pořídila Holly.
"Co myslíš, že udělá?" ptá se Holly, když si zastrčím telefon zpátky do zadní kapsy.
"Co může dělat? Slade a já jsme spolu. A to, že mi posílá obrázky z jeho minulosti, to nemůže změnit, a jestli si myslí, že ano, pak je ještě hloupější, než jsem si myslela."
"Jste vy holky připravené?" ptá se Jeremy pokyvujíc hlavou.
"Jo," říkám popadajíc krabici Bud Lightu.
O několik hodin později ukazuju Jeremymu, jak se vypořádat se zákazníkem a jeho kreditní kartou, když vejde Micah. "Co se děje?"
Podívám se za něj, abych viděla, jestli je s ním taky Slade. "Kde je Slade?" ptám se, když nevidím parkovat jeho auto venku.
"Musel se setkat s klientem," říká, když se podívá na Jeremyho. "Jsem Micah." Natáhne svou ruku k Jeremymu.
"Jeremy." Potřese si s ní. "Slyšel jsem o Tobě a o Sladovi hodně," říká se smíchem.
"Skutečně?" Micah se usměje na Holly.
"Jo. Vše o čem slyšíš, jsou muži, když pracuješ se dvěma ženami," škádlí, když protočím oči. Nikdy jsem mu přímo neřekla nic o Sladovi. Poslouchá naší konverzaci s Holly, protože je to zvědavý zkurvysyn.
"To si dovedu představit. Jak dlouho tady pracuješ?" ptá se Micah, když mu Holly podává láhev vody.
Jeremy mu začne vyprávět, že je to jeho druhý den a je to jen na částečný úvazek.
"Vidíš." Holly narazí svými boky do mých. "Každý ho má rád."
Protočím oči. "Ty a Micah se nepočítáte jako každý."
"To říká kdo?" Předstírá, že vypadá šokovaně, což mě nutí se zasmát.
"Nemůžu se zdržet moc dlouho, miláčku," říká Micah Holly. "Musím se vrátit zpátky do kanceláře. Jen jsem se chtěl zastavit, abych Tě viděl. Zdála ses mi trochu naštvaná dneska ráno, poté, co jsi mluvila se svou matkou."
Usměju se, jak ohleduplný je Micah vůči Holly. Ona si dlouze povzdechne. "Jo, dala mi vědět, že zarezervovala cateringovou společnost na svatbu. A taky, že dnes večer musím přijít, takže se můžeme podívat na dort."
Micah nakloní hlavu na stranu. "Myslel jsem, že ses chtěla podívat na několik míst, než si jeden vybereš?"
"Taky že jo, a taky jsem jí řekla, že mám spoustu času, nemusím vybrat nutně všechno dneska." Položí si ruce na bar, nadechujíc se.
"Stačí jen zavolat na to místo a zrušit to," říká Micah, aniž by byl konsternován z plánů její matky.
"Nemůžu to udělat. Bude šílet."
"Není to její svatba miláčku." Položí svou vodu na bar.
Ona se otočí, aby se podívala na mě. "Kdyby to jen bylo tak jednoduché."
Stáhnu své rty, abych zadržela smích. Vlastně v tom souhlasím s Micahem. Kdyby své matce umožnila spustit show, ta svatba by nebyla taková, jakou jí chce.
Micah zvedne svou láhev vody, když mu zazvoní telefon. Odpoví na něj a pak nás informuje, že se musí vrátit zpátky do práce.

********************************


"A takhle uzavřeš denní směnu," říkám Jeremymu, když vstupuju do kanceláře, abych si vzala svou kabelku ze zásuvky ve stole. Jsem vděčná za to, že je tohle naposledy, co ho zaučuju. Zaslechla jsem, jak říká Micahovi, že plánuje pracovat noční směny. Nemohla jsem skrýt obrovský úsměv na tváři, protože jsem slíbila Sladovi, že už nebudu pracovat na nočních směnách. "Myslíš, že jsi pochytil všechno?" ptám se, přehazujíc si kabelku přes rameno.
"Myslím, že jo." Opře se proti stolu. "Ale myslím, že budu potřebovat ještě jednu lekci." Jeho úsměv způsobí, že se zamračím.
"S čím potřebuješ pomoct? Budu se snažit pomoct Ti to lépe pochopit." Byla bych mnohem raději, kdybych už s ním nemusela sdílet žádnou z mých směn.
Zavrtí hlavou s tím úsměvem stále přilepeným na jeho rtech. Odstrčí se a pomalu přichází k místu, kde stojím za stolem. "Možná Ty potřebuješ nějaké školení."
Ustoupím o krok dozadu. "Vím jak všechno dělat." Nervózně polknu, když ke mně udělá další krok.
"Jsem si jistý, že ano," říká a jeho oči padnou na má prsa.
Popadnu ze stolu svoje klíče a otočím se k odchodu. Otočím se zpátky k němu, když mám pocit jeho ruky na mém zadku. "No promiň," vyštěknu rozzuřená, že se mě dotýká.
Zvedne mou barovou utěrku s úšklebkem na tváři. "Nemyslím si, že by sis tohle měla vzít sebou domů."
Zhluboka se nadechnu, snažíc se uklidnit nervy. Nemůže se ke mně přibližovat. Jen jsem pak paranoidní. Přikývnu, cítím se poněkud hloupě, a zamumlám na rozloučenou přes rameno, když odcházím.
Jakmile zamířím k náklaďáku, vytáhnu telefon ze zadní kapsy, abych ho zkontrolovala….. Nic!
A to mě ve skutečnosti znervózňuje, že jsem neslyšela nic od Jessicy od té doby, co jsem jí poslala obrázek mě a Slada. Doufám, že pochopila narážku a uvědomila si, že těm jejím kecům nevěřím.
"Anděli." Vyskočím, když uslyším, jak na mě volá Sladův hlas. Zakření se, když vystupuje z Micahova auta.
"Co tady děláš?" ptám se přicházejíc k němu.
"Micah musel přijít domů, takže jsem ho donutil, aby mě odvezl vyzvednout mého Anděla." Zabalí kolem mě ruce a sehne se, aby mě políbil.
"Jdete vy lidi dovnitř?" ptá se Micah procházejíc kolem nás.
"Nechci se vracet dovnitř, byla jsem tam celý den," zakňučím se svými rty stále na jeho.
"Myslel jsem si to." Odtáhne se ode mě. "Ne. Pojedeme domů. Díky za svezení Micahu. Uvidíme se později," zavolá, když přehodí svou ruku kolem mých ramen a bere si klíčky z mojí ruky. Zavede mě ke straně spolujezdce a otevře mi dveře, než mi dá další dlouhý polibek.
"Doufám, že Ti to nebude vadit, ale myslel jsem, že bychom mohli mít pěkný, tichý večer doma dneska?"
Podívám se na něj, usmívajíc se. "Vůbec ne."
"Dobře." Spojí naše prsty na středové konzole.
 

44 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 eva eva | 10. prosince 2015 v 20:39 | Reagovat

dakujeeeeeem krasne za kapitolu :) uz som sa nevedela dockat...vdakaaaa

2 Evudar Evudar | 10. prosince 2015 v 20:54 | Reagovat

Díky moc :-)  :-)

3 Iva Iva | 10. prosince 2015 v 20:59 | Reagovat

Moc děkuji za další kapitolu :-)

4 zita zita | 10. prosince 2015 v 21:16 | Reagovat

fuuu nečakala som túto tvrdú dominantnú stránku Slada a hlavne kde sa podela tá sladká Sam :-D  :-D dík za preklad a už sa neviem dočkať pokračovania, som strašne zvedavá čo ďalšie vymyslí ta mrcha Jessica 8-O

5 Gabo Gabo | 10. prosince 2015 v 22:45 | Reagovat

Ďakujeeem :-)  :-)

6 Jana Jana | 11. prosince 2015 v 6:58 | Reagovat

Díky moc :-)

7 Mirka Mirka | 11. prosince 2015 v 8:29 | Reagovat

Moc ti děkuji za skvělý překlad!!☺

8 lenka lenka | 11. prosince 2015 v 8:55 | Reagovat

asi bude este zazitkov v tejto knizocke a velmi sa na ne tesiiim :-D  :-D

9 Eva Eva | E-mail | 11. prosince 2015 v 9:09 | Reagovat

Děkuji moc za překlad :-)

10 galipeko galipeko | 11. prosince 2015 v 11:08 | Reagovat

dakujem :-)  :-)  :-)

11 Lenka Lenka | 11. prosince 2015 v 22:30 | Reagovat

díky za překlad :-)

12 Yanica Yanica | 12. prosince 2015 v 21:06 | Reagovat

Srdečná vďaka za preklad... :-);-)

13 kuhninazakaz.info kuhninazakaz.info | E-mail | Web | 20. května 2018 v 12:08 | Reagovat

Шкаф купить недорого Протвино

http://kuhninazakaz.info/page/shkaf-kupit-nedorogo-protvino/
.

14 bakuninaDaw bakuninaDaw | E-mail | Web | 25. května 2018 v 3:14 | Reagovat

<img src="http://partnerkalab.ru/wp-content/uploads/2017/12/Kryptex_mayning-520x245.jpg">

<b>Кryptex</b> — абсолютно бесплатная программа, позволяющая заработать криптовалюту.
Данная программа отличается от большинства сервисов для майнинга!

Во-первых, она бесплатная, и это не сервис для клауд-майнинга поскольку здесь многое зависит от мощности компьютера, чем выше производительность компьютера — тем больше можно заработать, а если подключить ферму, то доход будет очень серьёзный.
Во-вторых, разработчики предусмотрели вывод денег множеством способов и даже на прямую на банковскую карточку. Среди прочего есть достаточно привычные: Qiwi, Яндекс деньги и Paypal, вывод минималки 50 рублей.

<b>Воспользоваться сервисом очень просто:</b>

1. нужно скачать приложение;
2. <a href=http://bidfx.ru/www.kryptex.org>зарегистрироваться</a>
3. включить программу;
4. получать выплаты.

Таким образом минимально можно заработать 1500 рублей, получать выплаты при этом можно в биткоинах, рублях, тенге или гривнах.
Более подробно как настроить Кryptex, и повысить свою прибыль  <a href=http://bidfx.ru/kryptex>читайте тут</a>

15 Romanrob Romanrob | E-mail | Web | 25. května 2018 v 21:06 | Reagovat

Естьбольшое количество причин делать покупки в реальных магазинах. Это и оценка качества товара визуально, и возможность примерять, и другие. Но если вопрос в экономии, заказать товар, которого нет в вашем регионе. Да что обсуждать, ассортимент в интернет магазинах намного разнообразнее. Такжемногие из них предлагают возможность возврата если товар не подошел. В общем сохраняют много сил на поездки по магазинам. Еще несколько аргументов в пользу интернет магазина можно прочитать в статье <a href=http://interesu.ru/index.php/vozmozhnosti-interneta/1161-pokupki-v-internete>Покупки в Интернете</a>. А вы как считаете?|

16 RobertEnuri RobertEnuri | E-mail | Web | 27. května 2018 v 19:26 | Reagovat

Laminine LPGN, препарат ламинин, Ламинин. Laminine LPGN, LifePharm Global Network предлагает Новый маркетинговый (компенсационный) план с 1 апреля 2018. инструкции по применению, лекарства, особые указания, побочные эффекты, передозировка, Но Уже есть Альтернативный аналогичный продукт, дешевле в 3-7 раз и сильнее в 2 раза. Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/lpgn-2018.php  

The Norwegian Miracle It’s NOT LAMININE anymore! http://www.getyourboomback.com/#_l_2ps AminoBoosters are 4 times more affordable, the concentration is twice as strong as Laminine by LPGN

Заработок без ограничения на аналоге ламинина AminoPure ( aminoBoosters - дешевле ламинина в 4 раза)) от компании Get Your Boom. Объясню за 10 минут в скайпе evg7773 Сайт http://1541.ru без ежемесячных обязательных покупок, без вложений и можно, и даже удобно многим вообще без приглашений. Это и пассив, и работа в партнерской программе с высоколиквидным продуктом, это серьезно, надолго. Это не МЛМ.
Ламинин, это уже прошлое.  Отжившее и потерявшее эффективность. Ламинин - это Дорого. Это почти невозможная для большинства участников в МЛМ возможность зарабатывать хотя бы 200 - 300 usd в месяц. Это система обязательных и очень невыгодных ежемесячных покупок продукта. МЛМ это серьезные заработки для немногих. А пить ламинина при серьезных заболеваниях нужно много.

17 RobertEnuri RobertEnuri | E-mail | 12. června 2018 v 21:25 | Reagovat

Миома и и чудо AminoBoosters ( AminoPure) это замена Ламинина (Laminine LPGN), но в 4 раза дешевле и сильнее. Все от д-ра Eskeland  http://1541.ru skype evg7773

<a href=http://1541.ru>AminoBoosters единственный в Мире натуральный продукт из оплодотворенного куриного яйца, способный спасать тяжело больных с самыми разными заболеваниями тогда, когда медицина бессильна. Дешевле ламинина в 4 раза</a>

<a href=http://1541.ru>Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN</a>

Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN http://1541.ru/rz1.html

<a href=http://1541.ru>Заработок без вложений, без обяз. ежемесячных покупок и Асолютно без приглашений, если пожелаете. Скайп evg7773 Работаем с Аналогом Ламинина 1 в 1, но дешевле чем Laminine LPGN  в 4 раза. Продукт спасает, Когда медицина помочь не Может априори</a>

<a href=https://www.getyourboomback.com/#_l_2ps>Kup Analog Lamininu AminoPure (AminoBoosters) w Polsce tansze 4 razy</a>

CrowdFunding International (eu) SKAM. Does not pay out money.(Краудфандинг)Мошенники. Не платят.

18 DianeLew DianeLew | E-mail | Web | Pátek v 20:52 | Reagovat

<a href=https://alitems.com/g/1e8d1144947cf271b95a16525dc3e8/><b>Aliexpress</b></a> - get your star sales...

19 StephenGlync StephenGlync | E-mail | Neděle v 23:11 | Reagovat

Замена ( Аналог) ламинину, это AminoBoosters ( AminoPure) 1 в 1, но дешевле в 4 раза и выпускается Только на знаменитом  Экстракте YТE.
В 1 капсуле 400 - 420 мг, а  в ламинине 200.  Мир узнал о Ламинине в 2011 году, когда его начали выпускать на норвежском экстракте YТЕ из инкубированного оплодотворенного куриного яйца,  который  создал д-р Эскеланд. Ламинин творил чудеса в восстановлении здоровья там, где медицина ничего не может сделать априори. Название продукта не важно. Главное, что Восстановление ( не лечение) дает именно Экстракт YТE, его количество в 1 капсуле. Это почти панацея, настолько хорош экстракт. Можно не верить, но факты есть факты. И отзывы в интернете говорят об этом. Главный минус Ламинина -  Дорого, так как для получения эффекта пить надо МНОГО. А заработать хотя бы $200 в МЛМ Laminine LPGN могут немногие.  Пришло время более дешевого и эффективного Aminoboosters ( AminoPure) на том же сырье, тоже д-р Эскеланд, та же технология. И заработок без обяз. ежемесячных покупок, без копейки затрат, без приглашений,  на пассиве с 1-го шага доступен любому. Это партнерка.
Консультации по скайпу evg7773
Подробно на сайте http://1541.ru

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN http://1541.ru/rz1.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama