SW - 5.kapitola 1/2

9. prosince 2015 v 10:11 | Marťa (kor Jitka) |  Scoring Wilder - R.S. Grey

SW 5. kapitola 1. částPět minut před šestou hodinou, jsme se nakonec dostaly na hřiště. Všechny jsme stěží popadaly dech, zatímco starší holky zaparkovaly svá auta a vyskočily ven svěží, jako by se právě vrátily z relaxační dovolené.
"Tady, nováčci, jezte," řekla Tara a hodila nám na zem, kde jsme odpočívaly, krabici s tyčinkami.
"Proč mám problémy mít jí ráda?" Zamumlala Becca. S přimhouřenýma očima jsem přikývla. Přemýšlela jsem, jak asi daleko v zasvěcení nováčků zajde.
Všechny jsme popadly cereální tyčinku a naše láhve s vodou a šly jsme do budovy na ranní meeting.
"Sejdeme se tam, lidi, jen si dojdu do koupelny," kývla jsem na Beccu a Emily.
V koupelně jsem si na obličej stříkla vodu a spravila si svůj rozcuchaný culík. Nic víc jsem se sebou nemohla udělat, což byla škoda, protože když jsem zatlačila do dveří, Liam se na chodbě skláněl a pil z vodní fontánky.
Koutkem oka zachytil můj žlutý trikot, narovnal se a celou mě sjel pohledem.
Liam měl na sobě tmavě šedé tričko přes černé tepláky, a pořád vypadal, jako by stál modelem v reklamě GQ. Vypadala jsem, jako opilá baletka.
"Wow, co to máš dneska na sobě za nový tréninkový úbor?" Zeptal se a třel si rukou silnou čelist.
Podívala jsem se za něj, abych se ujistila, že jsme na chodbě sami.
"To je součást iniciačního ceremoniálu nováčků," odpověděla jsem. "Jsem Zlatonka z HarryhoPottera."
Jeho oči sjely na velké "Z" na mých prsou. Hlavou mi proběhla Emilyina poznámka o prsou.
Ale když se podíval zpátky nahoru, nerozeznala jsem v jeho očích žádné emoce. "Myslím, že narozeninovou korunu jsem měl raději," ušklíbl se.
Sevřela jsem rty a přikývla. Co si myslí? Pamatuje si, jak jsem s ním flirtovala na večírku? Nebo flirtoval tak často, že jsem byla jen bliknutí na jeho radaru?
"Bez legrace. Kdybych mohla, použila bych ten den v lázních na to, abych se z téhle věci dostala," řekla jsem a snažila se, aby to znělo nenuceně a zároveň, abych viděla, jestli na něj bude mít moje poznámka nějaký vliv.
Prohnul tmavé obočí a jeho oči mi přejely přes trikot ještě jednou. Když se na mě takhle díval, cítila jsem se velmi nepatřičně. Možná to bylo jen způsobem, jakým reagovalo moje tělo na něj. Sakra, on mě rozptyluje. Měla jsem být Nancy Drew, a místo toho jsem Nancy Nech-mě-ti- ukázat-jak-jsem-dobrá. Počkat. Co?
"Dívky jsou mnohem kreativnější, než chlapci, pokud jde o šikanu. Myslím, že my jsme prostě jenom běhali tolik, kolik jsme zvládli a pak jsme ještě museli bez zvracení vypít šest piv."
Smála jsem se. "To se mi nezdá tak špatné. Vydržím běhat pár dní."
"Jo, ale ty jsi něco, jako lehká váha," řekl s úsměvem.
"Hej! Měla jsem čtyři panáky, než jsme přijely na tu párty v sobotu." Ušklíbl se tím svým úsměvem a mně se podlomila kolena. "Dobře, tak bych možná šest piv nezvládla, ale zvládnul bys ty, tenhle obleček?" Zeptala jsem se a popadla lem svého žlutého trikotu mezi prsty.
Zvedl obočí a očima studoval mou kůži, celé tělo poznamenané tou strašlivou látkou a dlouhými fotbalovými ponožkami, než na mě upřel tvrdý pohled. Vypadalo to, jako by bojoval sám se sebou, aby se znovu nepodíval na mé tělo.
Ach bože, co jsme to dělali? Polkla jsem a raději odešla do zasedačky dřív, než stačil odpovědět. Být s ním o samotě, byl asi tak dobrý nápad, jako hrát si u vody, když neumíte plavat.
"Tady je naše Zlatonka," prohlásila Tara, když jsem vešla do místnosti s Liamem v patách. Vzhlédla jsem k němu, když jsem si sedla vedle Beccy. Čelist měl zaťatou a obočí svraštělé, jako by nad něčím přemýšlel. O chvilku později vešla trenérka Davisová. Liam ustoupil ke zdi a založil si ruce na prsou.
"Ach, dámy, dnes ráno vypadáte směšně. Předpokládám, že je to ve tvé režii, Taro?" Zeptala se s tvrdým pohledem.
"Samozřejmě!" Jen trochu zábavný způsob, jak přivítat nováčky," odpověděla Tara. Vážně jí trenérka věřila? Chci říct, žádná z nás nevypadala, že by se nějak extra bavila. Děvčata, oblečená jako košťata, si nemohla ani sednout.
"Dobrá, pojďme se ujistit, že to není na překážku v tréninku, jinak se budou muset všichni převléct do jiného cvičebního úboru.
Jako naschvál, aby se situace ještě zhoršila, byl dnes první den, kdy jsme se rozdělily podle pozic, což znamenalo, že Becca a Emily byly na druhé straně hřiště a já jsem odešla s Tarou, Sofií, Liamem a několika dalšími staršími holkami. Byly jsme docela pestrá posádka.
"Myslím, že jsme se překonaly, všechny vypadáte směšně, Kinsley," komentovala Sofie se škodolibým úsměvem.
Liam rozestavoval kužely, tak její poznámku neslyšel a já zůstala stát na místě, abych se uklidnila.
"Naprostou souhlasím, vypadá odporně," komentovala Tara.
"Fajn, lidi…" začala jsem a udělala krok k dynamickému duu.
"Taro," ozval se Liam zpoza mě, "tohle je můj první pokus, jak ti poradit, aby ses naučila být dobrou kapitánkou, bez toho aby ti šel zbytek týmu po krku." Do prdele, slyšel ji.
"Týmu se za tvého vedení daří, ale pokud chceš tým na hovno, tak je to v pořádku, ale buď připravená na dlouhou a průměrnou sezónu," odmlčel se a jeho oči se setkaly s mými, "…mýt v týmu soulad, je mnohem důležitější, než si lidé uvědomují."
"Wau. S jeho zábleskem v očích jsem si náhle představila sex na houpačce, visící na stromě vedle hřiště.
Když se otočil k odchodu, aby rozmístil další kuželky, Tařiny oči se do mě zaryly a já věděla, že mi Liam právě, asi tisíckrát, zhoršil život.
To je to, co lidé nechápou. Myslel si, že problém zlikvidoval hned v zárodku, ale ve skutečnosti mě polil benzínem a postrčil mě k Taře, která držela zapálenou pochodeň. Plameny vyšlehly, hurá.
O pár minut později jsem čekala, až na mě přijde řada, když Liam promluvil. "Měla bys mi dát vědět, kdyby tě pořád trápily." Byla jsem poslední v řadě a dívka přede mnou byla v polovině svého cvičení.
"Myslím, že by to pak bylo ještě horší, ale díky," přikývla jsem, pohybujíc se, abych byla připravená, až přijde můj čas.
Přikývl, ale rty držel sevřené do úzké linky, když dodal: "A ty rozhodně nevypadáš odporně."
Zastavila jsem se a snažila se vymyslet, jak zareagovat. Ze způsobu, jak jeho temný tón zdůraznil slova, bylo naprosto jasné, co tím míní. Co se mi snaží říct, aniž by porušil jakékoli neviditelné hranice.
Do prdele. Liam Wilder, sexy a nejužitečnější hráč mužské ligy, mi řekl, že nejsem odporná. Vezmu to, jako kompliment, moc děkuji.
"Jsi na řadě," pokynul mi, a než jsem si to rozmyslela, otočila jsem se a věnovala mu malý, soukromý úsměv.

* * *


"Vypadá to, jako bys dneska dostala další dárek," zavolala Becca z předního sedadla. Vezla nás z oběda a Emily přede mnou, chtěla do ruky brokovnici, aby se pomstila. Ty tiché, jsou vždy nebezpečnější..Seděla jsem vzadu a posílala mámě textovky. Psala jsem jí o našem tréninku i o tom směšném oblečení, které jsme už na dvoře, spálily na popel.
Předklonila jsem se v očekávání, že uvidím další hnědou krabici, ale místo toho jsem uviděla Joshe, jak sedí na úpatí naší malé bílé verandy. Po obědě jsme si vyřídily nějaké pochůzky, a tak to dalo Joshovi dostatek času, aby k nám dorazil, když mu skončil trénink.
Což znamenalo, že Liam má už po tréninku taky.
Hlavou mi projela sekvence snu, jak se mnou v náručí Liam běží pomalu po pláži. Miluju to, že je dost silný na to, aby mě nosil na jedné ruce a druhou krmil racky. Je to takový zvířecí milovník.
"Věděla jsi, že tady bude?" Zeptala se Emily a otočila se ke mně dozadu.
Oh, správně. Josh.
Povzdechla jsem si. "Ne, vlastně jsem mu zapomněla včera odpovědět na zprávu, takže nevím, co má v plánu."
Becca zajela na příjezdovou cestu a pak ona a Emily proběhly dovnitř kolem Joshe, kterého náš příjezd postavil na nohy. Zrádkyně. Opustily mě ve chvíli, kdy jsem nejvíc potřebovala krýt záda.
"Kinsley!" Josh se usmál, poskakoval dolů z verandy a mířil ke mně.
"Ahoj, Joshi," zamumlala jsem a nacpala si ruce do zadních kapes mých bílých šortek.
"Jak se máš? Tréninky už jsou docela těžké, viď?" Zeptal se. Proč se ten kluk snaží být milý. Nemohl se přes nás přenést a udělat tak všem laskavost? Pokaždé, když jsem viděla jeho tvář, musela jsem bojovat s nutkáním ho praštit, ale kdyby se mě zeptal, jaký byl můj den, a já ho praštila, byla bych mrcha? Jaký byl tvůj den - úder.
Povzdechla jsem si a odpověděla mu tak zdvořile, jak jen jsem dokázala. "Bylo to mnohem těžší, než jsem čekala, ale většinu mých spoluhráček mám ráda. A co ty?"
Věděla jsem, že nečekal, že bych mu zdvořile odpověděla. Jeho tvář se rozzářila úlevným smíchem.
"Je to vražedný. Byl jsem zvyklý být nejlepší, ale lidi v tomhle týmu jsou profesionálové skrz naskrz. Wilder mě opravdu překvapil. Myslel jsem, že je jen kluk na mejdany, ale když se dostane na hřiště, všechno ostatní pro něj přestává existovat. Tým ho opravdu respektuje."
Bylo zvláštní slyšet ho mluvit o Liamovi takhle. Takového jsem ho ještě neznala.
"Pomáhá při našich trénincích v dopoledních hodinách," řekla jsem, hlavně abych udržela konverzaci na neutrálním území.
Josh svraštil obočí. "Vážně? Pomáhá ULA s tréninky? Musí být vážně hodně zaměstnaný."
Pokrčila jsem rameny a přesunula se kolem něj ke schodišti. "Myslím, že nějaký volný čas má."
"No, tak jo. Vsadím se, že ho holky milují. Ačkoli ty by ses od něj měla držet dál. Slyšel jsem, že je to chodící flirt."
Jako cvaknutí vypínačem jsem si uvědomila, proč jsem tady venku s Joshem. Co to sakra dělám, že vedu s ním příjemnou konverzaci?
"Nejsem si tak jistá, že bys měl zrovna ty rozdávat rady o takových věcech. Co potřebuješ, Joshi?"
Trhl sebou. "Jo, to je pravda. Ale vážně, Kinsley, musíš mi to dovolit vysvětlit."
Podívala jsem se na něho, protože jsem si uvědomila, že se chystá objevovat v mém životě a já věděla, že potřebuju mít tenhle rozhovor za sebou, před sobotní párty.
"Fajn, jsem jedno velké ucho," odpověděla jsem, sedla si na schod a omotala si paže kolem kolen, když jsem se dívala, jak přechází sem a tam. Jsem si jistá, že děvčata uvnitř, slyší náš rozhovor, ale nestarala jsem se o to.
"Kinsley, opravdu jsem ti nikdy nechtěl ublížit. Ta holka, Jenny, pro mě nic neznamená. Byli jsme přátelé z tábora a ona mi psala textovky, že se chce setkat. Pořád jsem jí odrážel, ale pak se objevila v mém bytě."
Chtěla jsem ho přerušit a zeptat se ho, jak věděla, kde bydlí, ale nebyl pro to důvod.
"Pustil jsem jí dovnitř a ona se na mě prakticky vrhla. Slyšela, že jsem se dostal do týmu LA Stars a myslím, že jen chtěla být spojovaná s profesionálním fotbalistou. Ty a já jsme to spolu, kvůli zkouškám, moc nedělali, a já nepřemýšlel. Udělal jsem velkou chybu."
No, to je ohromná výmluva. Nejzasranější výmluva, jakou jsem kdy slyšela.
"Takže, tys byl nadržený, a vyspal ses s první holkou, která se na tebe vrhla? Jsi jen idiot, který si potřeboval ulevit?"
"Nemiluju jí, Kinsley. Nic to neznamenalo."
Přikývla jsem. Cítila jsem, jak mi vlhnou oči. Nechtěla jsem před Joshem plakat. Byl jedním z mých nejlepších přátel na střední škole. Když mě Trey podváděl, Josh tady pro mě byl a říkal mi, jaký je Trey kretén. A když jsme se konečně o rok později dali dohromady, přísahal, že mi nikdy nezlomí srdce. Byly to blbosti. Všechno.
"Dobře," odpověděla jsem konečně, když na mě nepřestával zírat.
 

61 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lila Lila | 9. prosince 2015 v 10:34 | Reagovat

Ďakujem za ďalší preklad. :-D

2 Ema Ema | 9. prosince 2015 v 10:34 | Reagovat

ďakujem :-)

3 Katika Katika | 9. prosince 2015 v 10:35 | Reagovat

Ďakujem ;-)

4 Iva Iva | 9. prosince 2015 v 12:02 | Reagovat

Děkuji za překlad :-)

5 Evudar Evudar | 9. prosince 2015 v 12:22 | Reagovat

Děkuji :-)  :-)

6 Mirka Mirka | 9. prosince 2015 v 12:26 | Reagovat

Moc ti děkuji za skvělý překlad!!☺

7 Mája Mája | 9. prosince 2015 v 12:52 | Reagovat

Jupí další SW jsem moc šťastná :-D  :-D  ;-)

8 Yanica Yanica | 9. prosince 2015 v 13:16 | Reagovat

Srdečná vďaka za preklad i korektúru... :-);-)

9 galipeko galipeko | 9. prosince 2015 v 14:05 | Reagovat

dakujem :-)  :-)  :-)

10 Maky Maky | 9. prosince 2015 v 15:54 | Reagovat

Děkuji❤️

11 Gabo Gabo | 9. prosince 2015 v 16:39 | Reagovat

Ďakujeeem :-)  :-)

12 Pitrsovka Pitrsovka | 10. prosince 2015 v 9:22 | Reagovat

Děkuji moc za výborný překlad a korekci :-)  :-)

13 Jana Jana | 10. prosince 2015 v 9:24 | Reagovat

Díky moc :-)

14 Lenka Lenka | 11. prosince 2015 v 17:55 | Reagovat

díky za překlad :-)

15 MichaylPrencenat MichaylPrencenat | E-mail | Web | 6. září 2017 v 2:51 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama