SW - 4.kapitola 2/2

7. prosince 2015 v 10:32 | Marťa (kor Jitka) |  Scoring Wilder - R.S. Grey

SW 4. Kapitola 2. částNakrčila jsem obočí a zvedla dárkový certifikát. Byl na prvotřídní péči v Los Angeles Denních lázní a zahrnoval hodinové masáže a několik dalších volitelných ošetření. Už teď jsem věděla, že ho budu chtít bezpodmínečně využít na konci tohoto týdne. Pravděpodobně bude potřeba tým masérek, než mi uvolní uzly na svalech, ale když by trénovaly tak, jako my, taky by si to zasloužily. Z krabičky jsem vytáhla ještě ručně psaný vzkaz.
"Všechno nejlepší, holka.
Po dnešku to budeš potřebovat. Promiň, že je to trochu pozdě, ale myslel jsem, že si ještě jeden dárek zasloužíš."
Náhle na mě nad celým dárkem spadl dešťový mrak. Opravdu jsem o něm chtěla přemýšlet, až budu relaxovat v lázních? Sáhla jsem po telefonu a napsala mu.
"Kinsley: Nenechal jsi mi dnes něco před domem?
Pak jsem zavolala mámě. Odpověděla mi po čtvrtém zazvonění a já z jejího hlasu okamžitě poznala, že se jí po mně stýská.
"Kinsley, jaký byl trénink?" Zeptala se. Sedla jsem si vedle postele a usmála se do telefonu.
"Nakopal mi zadek. A to doslovně, zadek mě bolí ještě teď."
"To zní... bolestivě. Proč tě bolí zadek?" Smála se.
"Museli jsme uběhnout kvadrilion sprintů... áááá. Myslím, že jsem se v noci, na moje narozeniny, trochu zbláznila, takže jsem za to ráno zaplatila."
"Aha, už to z Tebe leze ven. Bavila ses venku s novými spoluhráčkami? A pokud jste pily, doufám, že jste neřídily. Vlastně bys ani neměla pít.
Správně, protože americký vysokoškolák nepije? Rozhodla jsem se změnit téma.
"Ano, vzaly jsme si taxík, a dokonce jsme se dvěma prvačkama vytvořily trochu milostný trojúhelník s lesbickými sklony. Becca je z Texasu a vypadá, že by mohla dělat Dalaským Kovbojům roztleskávačku a Emily je z Minnesoty. Je trochu tichá, ale extra sladká."
"Nemůžu se dočkat, až se s nimi setkám." Určitě se do telefonu usmívala. "Přiletím na tvůj první zápas bez ohledu na to, jestli budu muset po cestě někoho sejmout nebo tak něco."
Usmála jsem se. "Jo, to bys měla. Dám ti vědět, až začneme něco plánovat. Musím jít do sprchy, mami. Jdu na oběd s Beccou a Emily."
"No dobře! Použij kreditku, co jsem ti dala, a kupte si oběd na mě, když jsme se nemohli sejít na narozeninovou večeři."
Usmála jsem se, a pomyslela si, že s největší pravděpodobností budu osprchovaná jako poslední, takže jim stejně dlužím oběd.
"To zní dobře, díky. Miluju tě!"
"Taky tě miluju!"
Když jsem zavěsila, podívala jsem se na svůj telefon. Josh mi okamžitě odpověděl.
Josh: Ne? Jen včera květiny. Říkala jsi, žes je dostala, ne? Růžové růže mi tě připomněly. Jak to šlo na tréninku?
Už zaměnil mou otázku za symbol míru. Jak velice se mýlil. Ale kdyby tu dárkovou kartičku neposlal.. Ne, o tom jsem nemohla přemýšlet. Neexistovala možnost, že by byla od Liama, a pokud ano, Nechám si jí zarámovat a pověsím si jí na zeď.
"Sprcha je volná, Kinsley!" Zavolala Emily přes dveře koupelny.
Zachráněná sprchou.
Zastrčila jsem si dárkový poukaz do peněženky a rozhodla jsem se o tom říct Emily nebo Becce, až zjistím, kdo mi ho poslal.

***


"Probuďte se, nováčci!" Zakřičel, druhý den ráno, nějaký hlas venku před mlhou obestřeným domem.
"Co to sakra je!" Potácivě jsem se posadila a chytila se postele, když se ten hlas ozval znovu. Pohled na hodinky mi řekl, že bylo sotva 5 hodin ráno.
"Máte tři vteřiny na to, abyste byly všechny v přízemí, nebo budete běhat kolečka kolem bloku!"
Byla to Tara. Dokázala jsem si představit její cynický úsměv. Pokud měla nějaká holka energii i jako hladová, byla to ona. Odhodila jsem přikrývku z nohou, které pořád pociťovaly dopady včerejšího tréninku, a vyklouzla jsem z postele. Po cestě dolů jsem bouchla na dveře Beccy a Emily, abych se ujistila, že slyšely ten rozruch. Obě se mi šouraly v patách, když jsme s ostatními děvčaty došly do obýváku, kde před malým ohništěm stály starší spolužačky. Každá z nich měla na hlavě uvázaný maskovací šátek a černé pruhy pod očima.
Byly oblečené do války. Já jsem na sobě měla tlusté ponožky a dlouhou košili na spaní.
"Seřaďte se!" Zařvala Tara. Becca a já jsme si vyměnily vědoucí pohledy. Bylo to normální nebo to Tara trochu přeháněla?
Ať tak či onak, poslouchaly jsme. Všichni nováčci se seřadili a stáli před seniorkami beze slova.
"Dnes je první den vašeho zařazení do našeho týmu. Je to rituál. Dělali to tak všichni před vámi, než vyhráli mistrovství." Proč se mi ta věta zdála jako předtucha? Věděla jsem, že nám řekne, abychom se uklonily. Když jsme to udělaly a já u jejich nohou kostýmy, zasténala jsem. Vypadá to, že se budeme muset vystrojit.
"Promiň, Kinsley, máš nějaký problém?" Zeptala se Tara tvrdým pohledem.
"Ne," odpověděla jsem rychle a pohlédla na hromadu barev a látek na podlaze obývacího pokoje.
"Jsi si jistá? Protože se nezdá, že bys tady chtěla být." Chtěla boj, to už jsem teď s jistotou věděla. Hledala u mě záminku a já nebyla ochotná jí nějakou poskytnout.
"Dobrá, pak budeš nadšená tím, v čem budeš dnes cvičit, Bryantová." Sáhla dolů a zvedla příšerný, jasně žlutý spandexový trikot. Vážně, jak se někomu povedlo tak přesně vytvořit odstín žlutých zvratků.
"Budeš naše zlatonka."
Můj bože. Znovu jsem se rozhlédla po ostatním oblečení a uvědomila jsem si téma. Byly tam čarodějnické pláště a šály ze všech kolejí z Harryho Pottera. Některé z dalších věcí jsem nepoznala, ale jsem si jistá, že stejně, jako můj spandexový trikot, všechno sloužilo nějakému účelu. Byla jsem navíc přesvědčená, že nesmím ten outfit odmítnout. Ačkoli jsem chtěla mít možnost volby, nechtěla jsem znít, jako ufňukaný nováček. Chtěla jsem přijmout Tařinu výzvu a splnit cokoli, co si na mě přichystala.
Tara ke mně hodila dres a já ho musela rychle chytit. "Rozdejte si zbytek oblečení," instruovala Tara a její přisluhovačky začaly rozkaz rychle plnit.
Myslela jsem, že moje oblečení bylo to nejhorší, ale když podaly Becce její oblečení, nemohla jsem si pomoct a vybuchla jsem smíchy.
"Budeš camrál," vysvětlila Sofie a podala Becce směšný outfit složený z hnědé sukénky, která se klenula od prsou, po boky. Bude vypadat, jako obří sprchová houba.
"Co je to camrál?" Zajímala se Becca, když si od Sofie brala šaty.
"Je to druh famfrpálového míče z Harryho Pottera. Koho to zajímá? Jen si vezmi to oblečení." Sofie mávla rukou a propustila ji. "Běžte se převléct a za pět minut buďte zpátky," zařvala Tara.
Emily, Becca a já jsme běžely do mého pokoje, abychom se mohli převléct a zanadávat si v soukromí.
"Co to sakra je? Můžou si tohle dovolit?!" Zeptala se Becca před mým zrcadlem, když tam stála v tom směšném úboru. Nemohla jsem se přestat smát na tak dlouho, abych jí odpověděla.
"Je mi to líto. Určitě jsi dostala nejhorší oblečení. To není fér," odpověděla Emily, když si nasadila falešné brýle a čarodějnické roucho. Ta mrcha musí vypadat dobře i ve falešných brýlích.
"Emily, jsi k nakousnutí," zažertovala jsem a tahala si spandexový trikot nahoru přes mou sportovní podprsenku. Měla to být moje velikost, ale materiál byl tak napjatý, že jsem nemohla dýchat.
"Alespoň, že ti dala tu baletní sukénku. Jen v tom trikotu bys vypadala směšně," Emily se mi snažila ukázat světlou stránku. Ta světlá stránka byla, že jsem nebyla oblečená, jako obří hnědá houba.
"Jakmile se vrátíme z tréninku, spálíme všechno naše oblečení a popel použijeme na Tařino prokletí," navrhla Becca, když jsme si natahovaly ponožky a tenisky.
"Nováčci, máte třicet vteřin na to, abyste byly zpátky dole!" Ozval se Tařin hlas.
Všechny tři jsme protočily oči a vyskočily jsme s kopačkami přes rameno. I jeden pohled do zrcadla byl na mě moc. Zvratková žlutá nebyla moje barva v baletní sukýnce jsem vypadala na devět.
Když jsme byly zpátky dole, bylo jasné, že měla Emily pravdu. Všichni ostatní byli kouzelníci. No, téměř všichni. Jedna dívka byla oblečená, jako koště. Nebo možná jen tyč. Bylo to těžké poznat. Když jsme se seřadily, starší dívka přistoupila k Emily a nakreslila jí na čelo blesk. Pak se přesunula ke mně a Becce. Mně přidala na prsa velké "Z" a Becce "C". To jako vážně?! Nestačily ty kostýmy?
"Dáme vám snídani na hřišti, ale pouze tehdy, až uděláte tohle. Senioři, pojedou určenou trasu souběžně s vámi, která končí na hřišti. Pokud bude někdo pozadu, poběží celý tým extra trasu, takže zůstaňte ve skupině."
Měla jsem co dělat, abych nezasténala.
"Jo, a všichni cestou ven popadněte koště," prohlásila Tara.
"Proč?" Zeptala se jedna prvačka.
Tara se na ní usmála. "Kvůli tomu, že jste se vystrojily, jako postavy z Harryho Pottera, ty pitomá."
Takže, ano, celou dobu jsme běžely s košťaty mezi nohama. Už jste někdy měli na vnitřní straně stehen třísku? Ani já. Protože tahle je o něco výš, než na stehně. Lidi, nebylo to hezký. Chtěla jsem se jen vrátit domů a ten svědící materiál, kousek po kousku roztrhat.
"Alespoň máš vidět prsa," upozornila nás Emily, která běžela vedle nás.
"Co to má s tím co dělat?" Zeptala jsem se zadýchaně.
"Liam si jich v tomhle trikotu určitě všimne. Věř mi."
"A do prdele!" Úplně jsem zapomněla, že by nás mohl takhle vidět. Blbá. Blbá.Blbá. Tara to nejspíš udělala schválně. Podívala jsem se na vedle jedoucí auto, které řídila. Byla roztomile oblečená a dokonce si nanesla lehkou vrstvu make-upu. Ta intrikánská mrcha. Kéž bychom opravdu byli v Harrym Potterovi. Použila bych na její zadek kletbu "crucio". Je pravda, že bych použila Neodpustitelnou kletbu. Ale klidně do mě, Ministerstvo kouzel.
 

55 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Iva Iva | 7. prosince 2015 v 11:10 | Reagovat

Moc děkuji za překlad :-)

2 galipeko galipeko | 7. prosince 2015 v 11:31 | Reagovat

dakujem :-)  :-)  :-)

3 Evudar Evudar | 7. prosince 2015 v 11:38 | Reagovat

Díky moc za další pokračování :-)  :-)

4 Mirka Mirka | 7. prosince 2015 v 12:35 | Reagovat

Moc ti děkuji za skvělý překlad!!☺😘

5 andyy andyy | 7. prosince 2015 v 13:44 | Reagovat

Děkuji za další část :) dobře jsem se pobavila :D

6 Yanica Yanica | 7. prosince 2015 v 13:56 | Reagovat

Srdečná vďaka za preklad i korektúru... :-);-)

7 Pitrsovka Pitrsovka | 7. prosince 2015 v 16:28 | Reagovat

Moc děkuji za další kapitolu :-)  :-)

8 Mája Mája | 7. prosince 2015 v 17:23 | Reagovat

Boží moc děkuji za další kapitolu :-) báječná kniha :-)

9 Lenka Lenka | 7. prosince 2015 v 17:56 | Reagovat

díky za překlad :-)

10 Tamara Tamara | 7. prosince 2015 v 19:55 | Reagovat

Marťo a Jitko děkuji :-)

11 Gabo Gabo | 7. prosince 2015 v 21:54 | Reagovat

Ďakujeeem :-)  :-)

12 Jana Jana | 8. prosince 2015 v 7:08 | Reagovat

Díky moc :-)

13 Renca Renca | 8. prosince 2015 v 10:08 | Reagovat

Děkuji za korekturu a překlad další kapitoly. :-) :-)

14 MichaylPrencenat MichaylPrencenat | E-mail | Web | 5. září 2017 v 20:11 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama