NLTL - 23.kapitola 2/2

5. října 2015 v 8:27 | Katka (kor Yanica) |  Nothing Left to Lose - Kirsty Moseley
***


Chytil spodek mé košile a pomalu mi ji táhl nahoru, jakoby čekal, že budu protestovat. Povzbudivě jsem se usmála a prohnula se v zádech, abych mu to usnadnila. Ani náhodou to dneska v noci nezastavím. Zasténal, sundal mi košili a nedbale ji odhodil přes rameno, zatímco jeho oči klesly na můj hrudník.
Počkat, pravidla, vyřeš pravidla předtím, než to zničí všechno!
"Ashtone," Můj hlas byl tak zastřený touhou, že vůbec nezněl jako můj.
"Hmm?" zamumlal, sklonil hlavu a olízl mi kůži mezi mými prsy, zatímco jeho prsty směřovaly ke knoflíku u mých šortek, dychtivě jej škubajíc.
Polkla jsme a spolkla svůj chtíč. "Ashtone," zopakovala jsem, snažíc se upoutat jeho pozornost. Rychle jsem zavrtěla hlavou, sevřela jeho ruce a zastavila ho od rozepnutí mých šortek. Jakmile budu mít šortky dole a budou tam jeho ruce, určitě bych zapomněla, co jsem potřebovala říct.
Okamžitě přestal. Oči se mu rozšířily hrůzou, zatímco se ode mě odtlačil, stočil se na stranu a nevinně zvedl ruce. "Do prdele, promiň! Nechal jsem se unést. Nechtěl jsem to nechat zajít tak daleko, je mi to opravdu líto. Jsi v pořádku kotě?" omlouval se a trhl sebou.
Konejšivě jsem se usmála, protože zřejmě vyskočil kvůli mylnému závěru, proč jsem ho požádala, aby přestal. Otočila jsem se na stranu, potlačila jsem ho na záda předtím, než jsem přehodila přes jeho tělo nohu. Když jsem se na něj podívala, nesmírně těžce jsem se snažila nevšímat, jak je dole vzrušený nebo jak je krásné cítit ho mezi mými stehny. Potřebovala jsem se soustředit a tohle myšlení mi vůbec nepomáhalo.
"Musím si s tebou promluvit," zamumlala jsem.
"Dobře," přikývl, přesunujíc se do sedu, ale já mu položila ruce na ramena a zatlačila ho zpátky na postel.
Zhluboka jsem se nadechla, abych uklidnila sebe i mé rozbouřené hormony. V duchu jsme se modlila, abych souhlasil, protože jsem ho dnes v noci potřebovala. "Chci tě právě teď," přiznala jsem.
Na tváři se mu roztáhnul dech beroucí úsměv. "Taky tě chci právě teď."
Znovu se začal přesouvat do sedu, tak jsem ho zatlačila zpátky dolů a ruce jsem mu nechala na ramenou. Musela jsem to vysvětlit, než věci zajdou dál, musel to pochopit a souhlasit s tím předtím, než by se to mohlo stát. "Chci tě jen dnes v noci, to je vše. Zítra budeme předstírat, že se tohle nikdy nestalo," nabídla jsem, zkousla si ret a očima ho prosila, aby to přijal.
Zamračil se. Tvářil se jako bych mu vlepila na tvář facku. Vypadal zároveň ublíženě a šokovaně. "Anno, co? Nechci předstírat, že se tohle nikdy nestalo."
Mé srdce spadlo. "Prosím?" žadonila jsem. "Potřebuji tě. Od té doby, kdy jsme byli spolu, já prostě nemůžu přestat na to myslet. Sex, žádné závazky, jedná noc, to je vše co chci. Jsou to tvé narozeniny, tak si řekni, co chceš a já to udělám," vyjednávala jsem, zatímco jsem mu konečky prstů přejela dolů po hrudníku.
"Nechci jen jednu noc s tebou Anno." Jeho hlas byl z toho trochu napjatý a smutný, až mě z toho rozbolelo srdce.
"Já jen chci se cítit šťastná, jen pro jednu noc. Slibuji, že se nebudu cítit z toho zítra provinile a nerozruším se. Slibuji, prosím?" Sklonila jsem se, takže naše tváře byly kousek od sebe. Na tváři se mu zcela jasně zračila nerozhodnost. "Prosím? Chci tě a vím, že ty chce mě. Jen dnes v noci?"
"Řekni mi, proč mě k sobě nepustíš?" řekl z nenadání. "Zkus mi to vysvětlit." Jeho oči hledaly v těch mých odpovědi, které jsem ani já sama neznala.
Trochu šokovaná jeho žádosti a náhlou změnou v rozhovoru jsem zamrkala. Povzdechla jsem si, cítíc jsem se trochu sklíčeně. Zcela jasně má žádost ničila náš pohodový vztah, který jsme měli. Neměla jsem si přát být šťastná, ani na jednu noc, protože jsem si to zjevně nezasloužila.
"Já prostě… nemůžu. Pustila jsem k sobě Jacka, a když zemřel, zabilo mě to uvnitř. Jsem zničená. Nemám nic, co bych ti dala. Jack vzal všechno ze mě, když zemřel," zašeptala jsem a zavřela oči. Ačkoliv jsem věděla, že to nebyla pravda, Jack nevzal všechno, dlouhou dobu jsem si myslela, že to tak bylo, ale od té doby co jsem potkala Ashtona, začala jsem cítit znovu. Nemohla jsem být uvnitř mrtvá, protože jsem cítila, jak mi poskočilo srdce, když se na mě podívá přesně tak, jak se na mě dívá právě teď; prosebně a ublíženě. Chtěla jsem, aby se cítil lépe; bylo to téměř bolestivé, vidět tenhle pohled na jeho tváři. Takovým způsobem jsem zjistila, že mé srdce neumřelo, když umřel Jack. Problém byl, že jsem nemohla dovolit, aby Ashton měl mé srdce. Nedokázala bych znovu zažít pocit rozbitého srdce; podruhé bych to nepřežila. Nebyla jsem dost silná na to, abych procházela tím, že mě opouští další muž; nemohla jsem se znovu takhle otevřít. Ale mohla jsem dát mu sama sebe fyzicky a dát nám to, co jsme oba chtěli.
"Ale kdybys mi jen dala šanci…" Podíval se na mě prosebně, prosíc mě jeho smutnou štěněcí tváři.
Divoce jsem zavrtěla hlavou. "Ne. Už jsem tam byla a pocítila jaké to je, mít srdce rozervané. Nedovolím si, abych se do téhle pozice znovu dostala, už nikdy. Nemůžu." Polkla jsem knedlík v krku. "Ale pro jednu noc se chci cítit šťastná. Chci být normální a o nic si nedělat starosti nebo o někoho. Prosím? Pomůžeš mi prostě… jen na vše zapomenout Ashtone?" žadonila jsem.
Cítila jsem, jak ve mně s každou uplynulou vteřinou roste zklamání a devastace. Oči se mi zalily slzami, když jsem mu přitiskla tvář na stranu jeho krku a snažila se nepodlehnout, když jsem vdechla jeho vůni, na které jsem se stávala rychle závislá. Jeho ruce se pevně ovinuly okolo mě a sevřel mě u sebe v náručí, zatímco já jsem bojovala se sebeovládáním
Po několika minutách promluvil. "To je to co chceš? Jen jedná noc? Sex, žádné závazky?"
Přikývla jsem, aniž bych zvedla obličej z toho krásného úkrytu; cítila jsem, jak moje tváře hoří rozpaky.
Z nenadání se otočil, takže jsem byla opět pod ním. "Ty víš, že chci víc než tohle, že?"
Moje oči se rozšířily překvapením. Chystá se říct ano? "Nemůžu ti dát víc než tohle," zašeptala jsem v odpověď. Jeho oči se rozechvěle zavřely, když si povzdechl. Čekala jsem a cítila, jak mi v hrudi roste naděje. Když znovu otevřel oči, hořely touhou, až se mi z toho svíral žaludek. Po mírné pokývnutí jeho hlavy, jeho rty napadly ty mé ve spalujícím polibku, který rezonoval skrz každou jednotlivou buňku v mém těle.
Zakňučela jsem, když se vzrušení stalo téměř nesnesitelné. Usmála jsem se proti jeho rtům, zatímco mé ruce rychle sjely k sponě na jeho pásku. Ruce se mi třásly a znesnadňovaly mi postup, když jsem mu rozepla knoflík na jeho džínách a trochu je stáhla dolů, sjela jsem mu rukou zezadu pod spodní prádlo, cítíc jeho pevný malý zadek. Malý sten uznání mi unikl ze rtů, když polibek prohloubil a změnil se v něco, co se propalovalo skrz mé smysly, nechávajíc mě sotva schopnou dýchat.
Když mi rozepnul podprsenku a odsunul ji, jeho těžké zastřené oči projevily uznání. "Jsi tak nádherná Anno," zašeptal, sklonil hlavu a švihnul jazykem přes hrot mé bradavky. Zasténala jsem a prohnula se v zádech, snažíc se dostat blíže k němu, zatímco jeho jazyk nešetřil pozornosti na mé citlivě kůži. Usmál se a jemně fouknul na mokrou stopu, způsobujíc, že se moje kůže napnula a mé vzrušení zvýšila na další stupeň.
Zatímco jeho ruce pracovaly na knoflících mých šortek a stáhly je dolů, jeho ústa cestovala stále níž, sajíc kůži na mém břiše, noříc jazyk do mého pupíku. Jeho váha se ze mě přesunula, když se jeho prsty zahákly ze stran mých kalhotek, a stahujíc je škádlivě dolů po stehnech. Jeho horky jazyk se posouval dolů po mé noze předtím, než vrátil zpátky nahoru. Postrčením mi roztáhnul nohy od sebe, zatímco se usadil mezi nimi a vzhlédl na mě s ďábelským zábleskem v očích.
Mé tělo sebou mimovolně trhlo, když sklonil hlavu a jeho jazyk mi přejel přes mokré záhyby. Zalapala jsem po dechu z šoku i z potěšení, mé prsty sevřely v pěsti prostěradlo, zatímco jsem pevně zavřela oči. To bylo potěšení, jaké jsem nikdy nezažila, bylo to soustředěné a silné; vlny toho se přese mě valily znovu a znovu v rytmu pohybu jeho jazyka.
Zakňučela jsem a pokusila se od něj vykroutit, protože to bylo příliš, příliš dobré a nedokázala jsem se s tím vypořádat. Ale dříve, než jsem se dokázala vyprostit, jeho ruce se mi omotaly okolo stehen, svírajíc mě na místě, zatímco on pokračoval s jeho nádherným, a přesto mučivým útokem. Mé sténání hraničilo s obscénnosti, když jsem zvedla boky, snažíc se dostat blíže k jeho puse, a přesto jsem se chtěla ve stejnou chvíli dostat dále od ní. Když do mě v tu samou chvíli zasunul prsty, vydal hluboký sténající zvuk vzadu v hrdle.
Vydechla jsem jeho jméno, když mě potěšení vyneslo do nových výšek. Měla jsem pocit, jakoby celé mé tělo bylo v jednom ohni, když pohyboval svými prsty ve stejném rytmu, jakým pracoval jeho jazyk. Cítila jsem, jak ve mně roste orgasmus; celé mé tělo se chvělo a třáslo.
Když se do mě zakously jeho zuby, cítila jsem jako bych se uvnitř roztříštila a všechno vyústilo do velkolepého nádherného závěru. Celé mě tělo sebou trhlo, když jsem se zatajeným dechem vykřikla jeho jméno.
Zachichotal se, vysunul ze mě prsty, zatímco jsem tam ležela lapajíc po dechu. Několikrát jsem zamrkala, snažíc se vrátit zpátky do reality, když jsem se na něj podívala právě včas, abych viděla, jak saje své prsty.
"Byla tohle ta věc, kterou máš ráda, co dělám s mou rukou?" škádlil a sebevědomě se culil.
Zahihňala jsem se a přikývla, kousajíc svůj spodní ret. Jeho oči se blýskaly vzrušením, když se vznesl nade mě, jen se na mě dívajíc tím jemným a něžným pohledem, který vždycky měl pro mě.
Šťastně jsem se usmála. "Teď jsem na řadě já," prohlásila jsem, zatlačila do jeho těla a obrátila ho na záda. Mé oči poletovaly dolů po jeho těle, nasávajíc každý jeho nádherný kousek předtím, než jsem se sklonila a jazykem mu přejela přes břišní svaly, sledujíc linií jeho svalů. Jeho kůže chutnala lahodně a způsobovala, že mi kůže na temeni brněla. Když si dal ruce za hlavu a usmál se na mě očividným potěšením, můj jazyk a rty uctívaly každou linií svalů na jeho tvarované hrudi, každý hrbol, každou rýhu. Byl dokonalost a nikdy jsem neviděla nic krásnějšího. Jeho džíny byly již volně spuštěné okolo jeho boku, takže jsem je snadno stáhla dolů spolu s jeho boxerkami. Pohled na nahé tělo způsoboval, že moje touha uvnitř mě se vrátila ještě silněji. Posadila jsem se a jen si ho nestydatě prohlížela, nasávala jsem každý jeho kousek a učila se ho nazpaměť, tak abych ho mohla vidět, když v noci zavřu oči.
Když už jsem nedokázala vydržet déle se ho nedotýkat, zvedla jsem ruku a sevřela ji okolo jeho erekce. Mé dýchání se zrychlilo z toho pocitu a způsobilo, že se mi žaludek chvěl očekáváním. Ale nejdříve jsem mu něco dlužila. Sklonila jsem hlavu a olízla kapku vlhkosti ze špičky předtím, než jsem mu jazykem přejela zespodu dolů a znovu nahoru. Vzala jsem špičku do pusy a jemně ji sála předtím, než jsem si ho zatlačila dále, sajíc ho tvrději, zatímco se moje ruka začala taky pohybovat. Ačkoliv jsem tam nebyla ani minutu, když zasténal a popadl mě za ramena, tahajíc mě nahoru po těle a zavrtěl hlavou.
Můj obličej se naplnil rozpačitým teplem. "Udělala jsem něco špatně?" zeptala jsem se zděšeně, protože se mu nelíbilo to, co jsem dělala.
"Ne samozřejmě, že ne. Naopak." Jeho ruka se mi zapletla zezadu do vlasu. "Nechci, aby tohle skončilo příliš rychle a tvoje horká, malá pusa takhle mě sajíc způsobí, že to ukončím příliš brzy," odpověděl, smějíc se šibalský.
Zahihňala jsem se, kroutíc se na něm, když mě zachvátil pocit hrdosti, protože zcela jasně jsem ho potěšila. Navedl má ústa zpátky k jeho, a když se můj jazyk dotkl jeho, ucítila jsem sama sebe na jeho jazyku. Překvapivě to udělalo polibek ještě lepší, ještě více erotický a sexy. Jeho ruce mi putovaly dolů po zádech, chytil můj zadek do dlaní a pohyboval se mnou, takže jsme se třeli společně. Zevnitř mě vyrazil zadýchaný sten, zatímco jsem ho hrubě kousla do jeho spodního rtu.
"Máš kondom?" zeptala jsem se zadýchaně, opravdu mi bylo jedno, kdyby neměl.
Přikývl v odpověď, natáhl se k šuplíku svého nočního stolku. Když sáhl dovnitř a vytáhl pás kondomů, slezla jsem z něj, sledujíc, jak odtrhl balíček a zuby jeden roztrhl. Kleknul si a opatrně si ho naroloval předtím, než se na mě podíval s oslňujícím úsměvem, který, nemohla jsem si pomoct, musela mu ho vrátit. Když mě popadl za stehna, trhnul se mnou dopředu, ucítila jsem, jak jsem spadla na polštáře a zahihňala jsem se. Zasmál se také, vmanévroval se nade mě, zatímco mě znovu líbal.
Zdálo se, jakoby vzduch v místnosti zhoustl, když jsem mu ovinula ruce okolo těla a zabořila mu prsty do zad. Jeho ruka mi sevřela zezadu koleno a omotal si mou nohu okolo pasu, když zatlačil jemně dopředu, zasunujíc se do mě tak pomalu, způsoboval, že každé nervové zakončení v mém těle křičelo. Byla jsem tak nervózní, že jsem se mu omylem zakousla do jeho ramena a zabořila mu prsty do zadnice, zatímco jsem zvedla boky, abych se setkala s jeho.
Zasténal, když se do mě celý ponořil. "Do prdele. To je tak skvělé. Zapomněl jsem…" zasténal, líbajíc mě hluboce, zatímco se pomalu pohyboval, spouštějíc rytmus, který způsoboval, že mi srdce bušilo v hrudi.
Bylo to zvláštní, když jsem byla takhle s Ashtonem; bylo to jako by to tak mělo být. Seděl ke mně tak dokonale, a vypadalo to, jakoby všechno v mém světě bylo dobré, urovnané a neuvěřitelné. Byl na světě jediný, kdo mohl být tak blízko a komu jsem dovolila, aby měl nade mnou moc. Věřila jsem mu a pouze jemu.
Nedokázala jsem zůstat pod ním v klidu, když dokonale ovládal mé tělo, brnkajíc na něj, jako bychom tohle dělali předtím stokrát. Vypadalo to, jakoby přesně věděl, jak a kde se mě má dotknout. Moje mysl se pomalu rozplývala při jeho doteku. Kůži mi pokryl pot v tenké lesknoucí se vrstvě, když jsem zvedla boky, abych se potkala s jeho a škrábala jej v extázi po zádech. Mé tělo se hnalo k uvolnění; s každým pohybem mě posouval ke konci. Jeho ústa nešetřily pozornosti na mém těle, dohánějíc mě do stavu divoké nevázanosti.
Mé tělo jakoby bylo žhavější víc a víc, můj puls mi bubnoval v uších a nakonec se mé tělo roztříštilo a rozpadlo, pod ním a jeho zkušeným dotekem, na části. Vykřikla jsem jeho jméno, zatímco se mé oči zalily slzami z těch intenzivních pocitů. Celé mé tělo se chvělo v potěšení a srdce mi bušilo v uších. Připadala jsem si jako v nebi, jako bych prožívala sen. Jeho rty napadly ty mé v polibku, ze kterého jsem měla pocit, jako by dokázal pohltit mou duši, když vydal dlouhý sten. Jeho tělo nade mnou ztuhlo, zasunul ještě párkrát, až dosáhl taky svého cíle.
Když se mírně odtáhl, vzhlédla jsem mu do tváře. Usmíval se na mě, jeho oči byly naplněné vášní, něhou a něčím co bych si mohla snadno splést s láskou, ale nemohla to být. Pustila jsem to z hlavy, jakože to bylo z vděčnosti, protože neměl dva měsíce sex.
"Do prdele kotě to bylo úžasné," zavrčel, líbajíc mě po tvářích, aby mě jemně kousl do ušního lalůčku, zatímco se ze mě vytáhl.
"Byl jsi jen dobrý," žertovala jsem zadýchaně, když se stočil na stranu, stáhl si kondom a hodil ho do koše předtím, než se otočil zpátky ke mně, aby mě zabalil do náruče.
"Neříkej mi, že… jsi měla lepšího," řekl sarkasticky a žertovně na mě protočil oči. Mé srdce se zastavilo, když vyslovil ta slova. Byla jsem pouze s ním a Carterem. Slzy mě pálily v očích, když to vypadalo, jakoby se mi stáhlo hrdlo. Ashtonovy oči se rozšířily, když zalapal po dechu a zavrtěl hlavou, berouc můj obličej do dlaní.
"Kurva. Je mi to tak líto. Nepřemýšlel jsem, nemyslel jsem to tak. Jenom jsem si dělal srandu. Je mi to tak, tak líto!"
Přinutila jsem se usmát, i když mě mé srdce právě bolelo z té připomínky. Vypadalo to, jako bych nikdy ani na okamžik neunikla skutečnosti, že jsem špinavá a použitá. "To je v pořádku. Nedělej si starosti," lhala jsem.
Zašklebil se a políbil mě na špičku nosu. "Je mi to tak líto," zamumlal, líbajíc můj nos.
"Prostě na to zapomeň, to je v pořádku," věděla jsem, že to takhle vůbec nemyslel, ale byla to prostě ta připomínka, která bolela. Ani na vteřinu jsem si nemyslela, že měl v úmyslu nadnést Cartera; byl to jen vtip, nežli si to nenechal projít hlavou. "Jen pro pořádek, myslím, že jsi byl taky úžasný a nikdy jsem neměla lepšího," řekla jsem upřímně. Věděla jsem to na sto procent, protože jsem neměla nikdy nikoho jiného. Znovu jsem ho políbila, přitulila se blíže k jeho boku, zatímco jsem mu zabořila tvář do hrudníku, vdechujíc jeho nádhernou vůni. Okamžitě jsem se cítila lépe. Ačkoliv jeho tělo se neuvolnilo na mé ujištění. Jeho svaly byly stále ztuhlé; jeho ruce byly okolo mě příliš napjaté. Posunula jsem se zpět a vzhlédla, aby uviděla jeho napjatý obličej. Zcela jasně byl na sebe naštvaný. Zvedla jsem ruku a vyhladila mu zamračenou vrásku z čela. "To je v pořádku, slibuji."
Těžce si povzdechl. "Ty jo, já jsem takový debil. Nemůžu uvěřit, že jsem ti to řekl."
Usmála jsem se. "Prostě na to zapomeň. Já to už udělala." Pak jsem se rozhodla, že odmítám myslet na něco špatného potom, co jsem měla ten nejúžasnější sex vůbec. Stočil se na stranu, takže že jsme se dívali jeden na druhého. Jeho tělo bylo stále napnuté, takže jsem se přitulila blíže k němu a jemně ho políbila na rty. Několik dalších minut jsme tam jen tak v tichosti leželi, dívajíc se jeden na druhého, zatímco mě prsty šimral po zádech nahoru a dolu. Konečně promluvil. "Děkuji ti za dnešek, upřímně jsem měl ty nejlepší narozeniny vůbec," řekl potichu.
Usmála jsem se. "Taky jsem si dnešek báječně užila," odpověděla jsem. "I když se cítím provinile, protože jsi v podstatě pracoval a nemohl jsi pít a jiné věci, protože jsem tady. Opravdu jsi měl jet jen ty sám; užil by sis tak mnohem více zábavy."
Nesouhlasně zavrtěl hlavou. "Jsi to ty co udělalo můj den skvělý, kotě. Je mi jedno, jestli nepiju," opáčil. Usmála jsem se, sklonil se a znovu mě hladově políbil. Zasténal vzadu v krku a utáhl pevněji své sevření okolo mě. Tam, kde jsme se k sobě tak pevně tiskli, cítila jsem, že začíná být opět vzrušený. Zakřenila jsem se proti jeho rtům a on se odtáhl, smějíc se na mě něžně, zatímco mi svými prsty pročesával vlasy. "Co je tu k smíchu?" zeptal se.
"Jsi jako nějaký stroj. Je štěstí, že jsme se dohodli na jedné noci ne na jednorázovce, co?" škádlila jsem ho, prsty jsem mu přejela dolů po hrudníku a pozvedla jedno obočí, když jsem se dostala k jeho rozkroku. Zavrčel, očividně šokovaný, ale úsměv se mu pomalu rozšířil na tváři předtím, než zakryl mé rty svými a začali jsme zase od začátku.
 

74 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | 5. října 2015 v 8:47 | Reagovat

Děkuji moc za překlad

2 lucia lucia | 5. října 2015 v 8:49 | Reagovat

Ďakujem krásne :)

3 Evudar Evudar | 5. října 2015 v 9:11 | Reagovat

Skvělé, díky moc za oba překlady :-)  :-)

4 Tereza Tereza | 5. října 2015 v 9:31 | Reagovat

Moc moc děkuju za skvělý překlad!!!! :-)  :-)  :-)

5 danje danje | 5. října 2015 v 9:52 | Reagovat

Super. Moc děkuji za dnešní kapitoly. :-)  :-D  :-P

6 Lia Lia | 5. října 2015 v 10:32 | Reagovat

Děkuji moc

7 MIRA MIRA | 5. října 2015 v 10:40 | Reagovat

Naozaj mal krásne narodeniny a dostal všetky darčeky čo si prial. :-D Veľmi pekne ďakujem za nádherný preklad a korekciu. :-)

8 Mirka Mirka | 5. října 2015 v 12:00 | Reagovat

Děkuji moc za skvělý překlad!!!:-) :-)

9 Renca Renca | 5. října 2015 v 12:02 | Reagovat

Mockrát děkuji za skvělý překlad další kapitoly. :-) :-)

10 galipeko galipeko | 5. října 2015 v 12:58 | Reagovat

dakujem :-)  :-)  :-)

11 Lennkah. Lennkah. | 5. října 2015 v 18:37 | Reagovat

Moc bych jim přála, aby spolu byli jako pár...dík a c za další kapitolu!

12 Gabo Gabo | 5. října 2015 v 19:26 | Reagovat

Ďakujeeem :-)  :-)

13 rady rady | E-mail | 5. října 2015 v 19:54 | Reagovat

super kapitolka :-)děkuji

14 gabrielka gabrielka | E-mail | 5. října 2015 v 20:43 | Reagovat

ahoj, děkuji moc za překlady. těším se vždy na další, ale jde to pomalu. mohu poprosit o zaslání AJ verze na mail. zkusím si to urychlit. děkuji moc předem. :-D

15 Sajmon Sajmon | 5. října 2015 v 20:48 | Reagovat

dííííky !

16 Mia Mia | 5. října 2015 v 22:55 | Reagovat

Díky moc za skvělý překlad obou kapitol a těším se na pokračování! :-)

17 Jana Jana | 6. října 2015 v 6:44 | Reagovat

Díky moc :-)

18 Pitrsovka Pitrsovka | 6. října 2015 v 8:35 | Reagovat

Moc děkuji za další kapitolu :-)  :-)  :-)

19 Blanka Blanka | 6. října 2015 v 22:34 | Reagovat

Díky :-)

20 aja aja | 11. října 2015 v 14:21 | Reagovat

dakujeem :-)  :-)

21 janka janka | 17. října 2015 v 13:24 | Reagovat

Ďakujem za preklad... :-)  :-)  :-)

22 Lenka Lenka | 18. října 2015 v 3:31 | Reagovat

díky za překlad :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama