NLTL - 23.kapitola 1/2

5. října 2015 v 8:26 | Katka (kor Yanica) |  Nothing Left to Lose - Kirsty Moseley

Kapitola třiadvacetJakmile jsme dorazili ke klubu, do kterého jsme měli jít, byli jsme vpuštění dovnitř, zřejmě proto, že Ashton a Nate znali chlápka u dveří. Chlap z ochranky se na mě ani dvakrát nepodíval, což bylo skvělé vzhledem k tomu, že jsem v první řadě ve skutečnosti nebyla dost stará, abych mohla být v tomhle klubu. Když jsme se prodírali davem, zdálo se, jako by byl Ashton trochu napjatý; prakticky se mi přilepil na záda, když jsme procházeli okolo skupiny kluků, kteří si mě prohlíželi. Nebyla jsem si úplně jistá, jestli se snaží dělat svou práci pořádně, nebo jestli je jen majetnický, měla jsem pocit, že to byla směs obojího.
Následovala jsem Natea na druhou stranu klubu a uviděla Setha, Waynea a Ryana stojících a flirtujících s několika holkami. I když nás opustili jen něco více než před hodinou, Ryanův křivý úsměv mi řekl, že už je mírně opilý.
Když jsme se zastavili a vyměnili si zdvořilosti, zahlédla jsem hezkou blondýnku stojící samotnou u baru. Dotkla jsme se Nateovy ruky. "Tak dobrá, jdeme ti najít ženu," zašvitořila jsem. "Vsadím se, že se ti líbí blondýnky."
"Jo, líbí se mi cokoliv, co je ženského pohlaví," souhlasil s úsměvem.
"Dobře, najdu ti vhodnou kandidátku. Snaž se nedělat ze sebe blázna, dobře?" vtipkovala jsem. "Kdo chce co k pití? Platím," nabídla jsem a pohlédla na všechny. Všichni odpověděli pivo, kromě Ashtona, který mě jen vzal za ruku.
"Půjdu s tebou."
Vytrhla jsem ruku z jeho ruky a přistoupila blíže k němu, konejšivě se usmívajíc. "Budu jenom tam. Není proč se bát, slibuji. Stále mě budeš mít na očích," zamumlala jsem, postavila se na špičky a zasadila mu cudný polibek na tvář. "Prosím? Nikdo mě tady nezná," zašeptala jsem, tak aby to to nikdo neslyšel. Povzdechl si a ramena se mu napnula, zatímco jeho oči skenovaly bar předtím, než konečně souhlasně přikývl. "Skvělé, co chceš teda k pití?"
"Pomerančový džus."
Zamračila jsem, na to. "Můžu ti do něho dát vodku?"
Ashton neoblomně zavrtěl hlavou. "Ne Anno," bylo vše, co řekl. Věděla jsem, že je to definitivní ne, mé skutečné jméno použije jen, když to myslí vážně.
Odešla jsem dříve, než by mohl změnit názor, šla jsem k baru a vmáčkla se vedle blondýnky, kterou se si vyhlídla pro Natea. Usmála jsem se na ní. "Líbí se mi tvoje šaty, jsou nádherné."
Usmála se předtím, než jemně přejela přes sukni svých červených šatů. "Díky! Koupila jsem je ve výprodeji. Stály jen třicet pět babek, věřila bys tomu?"
"Ani náhodou, to je úžasné," vydechla jsem, závistivě si je prohlídla, přemýšlejíc, jestli bych mohla Ashtona požádat, aby vypátral ten záhadný obchod, taky bych si mohla jedny koupit předtím, než odjedeme zpátky do školy. Barman se postavil přede mě a netrpělivě se usmál. "Ahoj, můžu dostat čtyři piva, pomerančový džus a rum a kolu?" zeptala jsem se, modlíc se, aby po mě nechtěl občanku.
Ani nemrknul, když jsem ze sebe chrlila objednávku alkoholu. Zatímco to chystal, otočila jsem znovu pozornost k té dívce. "Jsi tady sama?"
Povzdechla si a zamračila se, rychle se rozhlížejíc okolo. "Měla jsem se setkat s přáteli, ale jsem tady trochu brzy."
"Chtěla bys zaskočit a počkat na ně spolu s námi?" zeptala jsem se a nevinně pozvedla obočí. "Jsem tady s přítelem a jeho kamarády." Kývla jsem k místu, kde byli. Chytili stůl, takže teď u něj seděli, smáli se a klábosili.
Střelila pohledem tím směrem a vykulila oči. "Wau, ti jsou zatracené žhaví," zalapala po dechu. Zasmála jsem se a souhlasně přikývla. "Který z nich je tvůj přítel? Ach, vsadím se, že je to ten s černými vlasy, ještě z tebe nespustil oči." Šťouchla mě do boku, smějíc se.
Zakřenila jsem se, otočila se a uviděla Ashtona, jak mě opravdu sleduje jako ostříž, aby se ujistil, že jsem v pořádku. "Jo, to je on," potvrdila jsem. "Můžeš počkat s námi, jestli chceš, to není problém. Lepší než tu stát sama."
Souhlasně přikývla a vděčně se usmála, když zvedla své pití. "Mimochodem jsem Michelle."
"Anna." Když mi barman položil na bar tác, posunula jsem mu po dřevě peníze a vydaly jsme se ke stolu ke klukům. Kývla jsem k ní a představila ji. "Kluci tohle je Michelle, počká tady chvílí s námi na své přátelé." Nateovy tváře se rozsvítily, když se postavil. "Ahoj Michelle. Jsem Nate." Chytl ji za ruku a podíval se ji do očí, sklánějíc se příliš blízko k neformálnímu pozdravu. Po tvářích se ji rozlil ruměnec.
Zasmála jsem se a obrátila svou pozornost k Ashtonovi, který vypadal jako, že se už konečně uvolnil, když jsem byla u něj. Po rychlém prozkoumání jsem si všimla, že tu nebylo taky dost židli, když tu byla Michele, takže jsem se usmála, posadila se Ashtonovi na klín a před něj postavila pomerančový džus.
"Takže, co budu muset udělat, abych tě přiměla pít a užít si své narozeniny?" vyzvídala jsem.
Zakřenil se a pokrčil rameny. "Nepotřebují pít, abych si užil narozeniny. Dnes jsem s tebou zažil ty nejlepší narozeniny v mém životě."
Mé vnitřnosti roztávaly, když jsem se přitiskla blíže k němu. Ačkoliv stále jsem ho chtěla vidět uvolnit se. "Prosím? Jen jeden drink nebo dva, udělám cokoliv, co chceš," nabídla jsem a vyzývavě pozvedla jedno obočí.
Polkl a téměř jsem viděla ty hříšné myšlenky, které mu běžely mysli. "Nechci nic," ujišťoval, ale v tu samou chvíli si olízl rty. Nebyla jsem expert na řeč těla, ale ten podvědomý pohyb mi řekl, že něco chtěl.
Zvedla jsem ruku, jedním prstem jsem mu projela okolo límců košile, obkreslujíc jeho kůži konečkem prstu. "Musí tu být něco, co chceš, nebo co můžu pro tebe udělat," zašeptala jsem mu do ucha. Kůže mi brněla, když jsem pomyslela na všechny ty věci, které bych mohla udělat jako úplatek, abych ho přiměla dát si se mnou drink. Nebylo dnes v noci mnoho, co bych pro něj neudělala. Dneska v noci se ujistím, že bude mít velkolepé narozeniny. Usmála jsem se a škádlivě se odtáhla, způsobujíc, že zasténal. "Jeden drink a můžeš určit svou cenu," nabídla jsem a ušklíbla se na něj.
"No tak kotě, nemůžu. Není to tak, že bych nechtěl to, co mi nabízíš, protože zatraceně to zní jako nejlepší nabídka, jakou jsem ve svém životě dostal, ale nemůžu to udělat, neudělám," odpověděl neoblomně.
Povzdechla jsem si a zavrtěla hlavou. Zapracují na něm; nakonec podlehne, i kdybych měla trvat na tom, že mu vysaju panáka z pupíku. "Uděláš, na konci dnešní noci," nesouhlasila jsem vědomě.
Neoblomně zavrtěl hlavou a sebejistě se usmál, oba dva jsme si byli jistí svými výsledky. Ačkoliv podlehne, byla jsem si tím jistá, nebyl tak silný.
Pro tuto chvíli jsem to vzdala a otočila svou pozornost zpátky k Nateovi. On a Michelle byli zaklesnutí uprostřed skutečného muchlovacího sezení. Usmála jsem se a nevěřícně zavrtěla hlavou. Příběhy, které mi Ashton vyprávěl o tom, jaký je jeho nejlepší kamarád mistr ve svádění, nebyly zcela jasně přehnané.
O dvě hodiny později a já měla úžasný večer. Kamarádi Michelle se o chvíli později objevili, takže odešla - ne dřív, než Nateovi naťukala do telefonu své číslo a řekla mu, aby ji později zavolal. Přesvědčila jsem se, že nebudu příliš moc pít; měla jsem jen tři drinky předtím, než jsem se také přesunula k pomerančovému džusu. Nate a ostatní Ashtonovi kamarádi se mi začínali každou vteřinou líbit více a více. Ukázalo se, že Los Angeles je vše co jsem si myslela, že bude a více.
"Ashtone jsi na řadě s pitím, kámo," oznámil Nate, klepajíc na stůl, aby upoutal jeho pozornost. Ashton zasténal a postavil se, posílajíc mi výmluvný pohled, který mi říkal, abych zůstala na místě a ani se nepohnula. Sledovala jsem, jak schválně došel na roh baru, tak aby na mě stále mohl snadno vidět. Zakřenila jsem se a zavrtěla hlavou nad tím, jak byl přehnaně ochranářský. Nate se ke mně otočil a usmál se. "Takže, kde jste se vy dva vlastně potkali? Ashton mi to nikdy neřekl."
Dobrá, je čas užít si nějakou tu zábavu; jdeme zjistit jak naivní Nate je!
"Potkali jsme se ve striptýzovém klubu, dala jsem mu tanec," lhala jsem a lhostejně pokrčila rameny.
"Nekecej! Ty jsi striptérka?" Nate vykřikl s vykulenýma očima.
"Ne" vyštěkla jsem a předstírala zděšení.
"Ach, promiň, jen jsem si myslel, když si řekla… ach, na tom nezáleží," Nate koktal a omluvně se usmíval.
"Rozhodně nejsem striptérka. Jsem tanečnice na klíně," odpověděla jsem, snažíc se nesmát, když se dusil pivem.
"Tanečnice na klíně?" zeptal se šokovaně.
"Jo, v tom je velký rozdíl."
Pak se vrátil Ashton a postavil drinky na stůl. Usmál se, ale nezkazil mou hru, když vklouzl na židli vedle mě.
"Opravdu. Myslíš to vážně?" Nate vyzvídal.
Zakřenila jsem se. Vypadalo to, že Nate je přece jen neskutečně naivní!" "Jo," přikývla jsem, snažíc se udržet vážnou tvář.
"Takže kolik Anno? Zabírám si jeden," zacvrlikal, popadl peněženku z kapsy, křeníc se jako blázen.
"Kolik máš?" naklonila jsem se, když otevřel peněženku.
Několik sekund počítal. "Padesát osm dolarů a dvacet pět centů," odpověděl a podíval se na mě s naději.
Zamítavě jsem mávla rukou. "Ani zdaleka to nestačí," odpověděla jsem a nakrčila nos. Ashton se zasmál, takže jsem se na něj otočila a pozvedla jedno obočí. "Ty na druhou stranu, můžeš jeden dostat za drink. Dva drinky a dám ti jeden v soukromí. A za tři drinky to udělám v mém nejvíc sexy prádle," nabídla jsem. Zasténal a na tváři se mu mihnul ztrápený pohled.
"Koupím ti tři drinky Anno," vložil se do toho Seth, rychle vyskakujíc.
Zavrtěla jsem hlavou a omluvně se usmála. "Promiň Sethe, tvoje cena je mnohem vyšší. Tohle je jen pro mého pána," vysvětlila jsem. Posunula jsem se na kraj židle a bokem se přitiskla k Ashtonovému, když jsem se naklonila blíže a naše rty byly milimetry od sebe. "Tři drinky je vše co stačí. Možná bych se mohla vzdát pravidla žádného dotýkání, protože máš narozeniny." Celé mé tělo ho prosilo, aby to přijal, rozhodně bych se vzdala pravidla žádného dotýkání, které obvykle mají tanečnice na klíně.
"Nemůžu," zakňučel a prosebně se na mě podíval.
Nenuceně jsem pokrčila rameny. "Nabídka vyprší o půlnoci, to je kdy tvoje narozeniny oficiálně končí." Přejela jsem nosem po hraně jeho nosu, poslouchajíc jak mi divoce bušilo srdce v hrudníku.
"Anno, prosím?" žadonil a zavřel oči.
"Anno prosím… co?" zeptala jsem se, okusujíc hranu jeho čelisti.
"Zabíjíš mě," zasténal a zavrtěl hlavou. Přitiskla jsem své rty na jeho, jemně ho líbajíc předtím, než jsem se odtáhla zpět a šibalský se na něj usmála.
Koutkem oka jsem uviděla, jak se Nate postavil a odešel. O minutu později se vrátil a postavil tři skleničky panáku před Ashtona. "Máš čas jen do půlnoci, než nabídka vyprší, Taylore. Na tvém místě bych je zatraceně právě teď vypil na ex," navrhl a toužebně se na mě díval.
Ashton se podíval na hodiny a zasténal. "Teď je za deset dvanáct."
Zasmála jsem se. Rozhodně váhal. "No, co tohle, dáš si jednoho panáka a já ti dám ochutnávku a jestli se ti to bude líbit, můžeš vypít další dva," nabídla jsem. Sledovala jsem jeho tváře, když mu nabídka došla. Chtěl to tak strašně moc. Jakoby nebyl schopný si pomoct, zvedl jednu ze skleniček. Žaludek se mi sevřel v očekávání z toho, že mu přede všemi dám tanec na klíně, ale na druhou stranu mi alkohol ve mně dodával sebevědomí. Položila jsem ruku na dno skleničky a nazvedla ji k jeho rtům, sledujíc jeho obličej, zatímco se snaží rozhodnout.
Ačkoliv než se mohl ve své mysli rozhodnout, vypukla u baru rvačka. Ani jsem neměla šanci couvnout předtím, než Ashton vyskočil ze své židle a vytáhl mě na nohy, přitlačil mě ke zdi, zatímco si ochranitelský stoupnul přede mě. Když se ozval zvuk rvačky, zahákla jsem mu prsty do smyček v pase a zůstala jsem stát ztuhlá a potichu, právě tak jak mě to naučil.
Během několika minut byli dva opilci od sebe oddělení a vyhození ven z baru. Ashton se otočil tváři ke mně, vzal mi obličej do dlaní, když se sklonil a zasadil mi sladký polibek na čelo. "Nedám si drink. Už se mě znovu neptej," řekl přísně. Jeho tón mi řekl, že to byl konec debaty. Souhlasně jsem přikývla, protože jsem věděla, že teď už si to nerozmyslí. Ta malá rvačka rozjela na plné obrátky jeho ochranitelské instinkty, že znovu už nezaváhá.
Když jsme se vrátili zpátky ke stolu, posadil se, pevně mě uchopil v pase a přitáhl si mě na klín. Nate zavrtěl hlavou a zasmál se. "To byla přehnaná reakce, kámo. Ta rvačka by sem nikdy nedošla," zesměšňoval ho.
"To je mi jedno. Nechci mít Annu v blízkosti něčeho podobného," odpověděl Ashton a pokrčily rameny.
Natáhla jsem ruku a zvedla jednoho z panáků a další jsem postrčila k Nateovi. "Na zdraví," cinkla jsem svou skleničkou do jeho a pak jsem vypila panáka na ex.
Nate se usmál a vypil panáka na ex ve stejnou chvíli jako já. "Už je po půlnoci?" zeptal se a zakřenil, zatímco protočil oči na Ashtona. "Nemůžu uvěřit, že jsi promarnil svou šanci."
"Možná pak jinou noc," řekla jsem a pokrčila rameny. Každopádně jsem nevyloučila možnost dát mu jeden, kdyby mě hezky požádal. Po tom všem co pro mě udělal, něco jsem mu dlužila. Kdybych tady s ním dnes večer nebyla, mohl by pít se svými kamarády, místo toho, aby pracoval. Zničila jsem mu jeho oslavu narozenin. Ashton vypadal, jakoby chtěl něco říct. Otevřel ústa, ale nic z nich nevyšlo. "Spolknul jsi jazyk fešáku?" škádlila jsem a podívala se do jeho nádherných zelených očí.
Přikývnul. "Asi jo. Je to jen… co to do tebe dneska vjelo?"
Usmála jsem se a pokrčila rameny. "Nevím. Jen se tady s tebou v LA dobře bavím."
Šťastně se na mě usmál. "No já se taky s tebou tady v LA dobře bavím," odpověděl a políbil mě na tvář.
"Žhavé kočky na třetí hodině! Oznámil Nate a šťouchnul Setha do boku.
"Zamlouvám si zrzku!" řekl Seth rychle.
"Sakra! Já se chystal zamluvit si zrzku." Zaremcal Nate, zcela jasně otráveně. Zasmála jsem se a zavrtěla hlavou, když se postavili a přešli k dívkám s jejich hráčskými úsměvy přilepenými na tvářích.
"Chceš tancovat?" nabídl Ashton a kývl k zaplněnému tanečnímu parketu. Pomalu mi rukou putoval po zádech, způsobujíc, že mi naskočila husí kůže. Souhlasně jsem přikývla a proplétali jsme se skrz dav.
Pokaždé když jsem tancovala s Ashtonem, vypadalo to, jako by se ve mně něco zapálilo. Možná to bylo jen tím, že jeho tělo pasovalo tak dokonale k mému, nebo možná to bylo těsnou blízkosti, nebo možná to byla tím, že jeho ruce pevně spočívaly na mém zadku. Ať to bylo, co chtělo, zdálo se, že to poslalo mé tělo do bláznivého vzrušení.
Když jsme se pohupovali v těžkém rytmu písně, jeho oči ani jednou neopustily ty mé. Všechno okolo nás ustoupilo do bezvýznamnosti, když jsem se ztrácela v jeho pohledu. Srdce mi divoce bušilo v hrudi, zatímco mi v břiše třepotalo vzrušení a touha. Uvnitř mě rostla syrová vášeň, a tentokrát nebudu schopná se ovládnout nebo to zastavit. Dnes v noci mu dám ty nejlepší narozeniny vůbec, a v tu samou chvíli si dovolím být pro jednou šťastná i já. Chtěla jsem jednu noc čisté, naprosté blaženosti v jeho náručí, bez pocitu viny a lítosti po tom všem. Dnes v noci budu myslet na sebe a odložím stranou to, co vždycky drželo v zajetí mé emoce. Dnes v noci se chystám předstírat, že to co Ashton a já máme je skutečné, místo toho, že jsem pro něj jenom práce. Jestli si vytvoříme nějaká pravidla a dohodneme se na jedné noci, zítra bychom mohli předstírat, že se tohle nikdy nestalo a oba dva bychom dokázali pokračovat dál.
Když se píseň změnila na pomalou, přitáhl si mě blíže k sobě. Jeho oči neopustily moje, zatímco uvnitř mě běsnila touha. Srdce se mi sevřelo, když mu malý úsměv zatahal za koutky úst. Opravdu měl ten nejúžasnější úsměv, jaký jsem kdy viděla. Tancovat s ním v pološeru, s jeho tělem přitisknutým ke mně a jeho tváři kousek od mojí byl jednoduše ten nejromantičtější okamžik v mém životě a celé mé tělo brnělo.
Polkla jsem a spolkla chtíč, kterým způsoboval, že jsem měla sucho v ústech. "Ashtone, vezmeš mě prosím domů?" Zapletla jsem mu ruce do vlasu v zadní části hlavy a přitáhla si jeho čelo na mé.
Přikývl a políbil mě na špičku nosu předtím, než se odtáhl zpátky a chytl mě za ruku. Vedl nás zpátky ke stolu, usmívajíc se na Wayna a Ryana. "Odcházíme, uvidíme se zítra. Řekněte Nateovi a Sethovi ahoj," řekl. Zamávala jsem a nechala se jím odvést z baru. Když jsme šli krátkou vzdálenost k jeho bytu, nikdo z nás nepromluvil, ale nebylo to nepříjemné ticho.
Jakmile jsme se dostali zpátky k jeho bytovému domu a po schodech vylezli k jeho dveřím, vylovil své klíče z kapsy. Nedokázala jsem už déle čekat. Touha po něm byla doopravdy bolestivá, a cítila jsem se jako bych byla polapená uvnitř mého vlastního těla a potřebovala jsem se dostat ven. Vsunula jsem se mezi jeho tělo a dveře, postavila se na špičky a přitiskla své rty na jeho. Jeho tělo ztuhlo, ale okamžitě mě líbal zpátky, přitiskl mě na dveře, přišpendlujíc mě tam svým tělem. Zasténala jsem mu do pusy, když polibek prohloubil. Celé mé tělo pulzovalo vzrušením. Když mi rukami sjel na můj zadek a zvedl mě do vzduchu, obtočila jsem mu nohy okolo pasu a líbila ho vášnivě, uvolňujíc všechny pocity, které byly ve mně uvězněné od té doby, kdy se tohle před dvěma měsíci stalo. Zašmátral s klíči a pak jsme byli uvnitř v bytě. Kopnutím za námi zavřel dveře a odnesl mě do své ložnice, ani jednou neprolomil polibek, kde mě zatlačil do měkké matrace.
Rukami jsem mu zabloudila na záda, přitahujíc si ho k sobě blíž jak jen to bylo možné, zatímco jeho ústa pustošila ty mé. Malé jiskry potěšení uvnitř mě praskaly a syčely, jeho ruce zanechávaly žhavou stezku na mé přehřáté kůži, když sklouzly na mé nahé nohy a hnětly má stehna.
Pravidla, Anno. Stanov pravidla! Můj mozek na mě tohle křičel, ale mé tělo bylo ztraceno. Mé roztřesené prsty pracovaly na knoflících jeho košile, stáhla jsem mu ji dolů z ramen, zatímco mé oči bloudily po jeho hrudi a v puse se mi sbíhaly sliny z očekávání.
Má mysl vířila: Bude to stejně příjemné, jak si pamatují? Zkreslila jsem si vzpomínku na to a vymyslela si, že se mi stala tahle úžasná věc, jen abych ve skutečnosti sama sebe oklamala, abych nebyla zklamaná? Skutečná věc nemohla být tak dobrá, jak jsem si pamatovala.
 

41 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mirka Mirka | 5. října 2015 v 11:55 | Reagovat

Děkuji moc za skvělý překlad!!!:-) :-)

2 Katy Katy | 5. října 2015 v 13:28 | Reagovat

Diky moc holky! Uplne super!!!

3 Lennkah. Lennkah. | 5. října 2015 v 18:14 | Reagovat

Dík za další kapitolu!

4 Mia Mia | 5. října 2015 v 22:53 | Reagovat

Díky moc za skvělý překlad a další kapitolu! :-)

5 Lenka Lenka | 18. října 2015 v 3:13 | Reagovat

díky za překlad :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama