Checkmate - 15.kapitola

1. září 2015 v 21:22 | Nini |  Checkmate #3


15

Connor
Oh, on půjde do pekla, ale jaká krásná cesta to bude, pomyslel si s úsměvem, když popadnul kytici růžových růží z jeho konferenčního stolku a zamířil ke dveřím, zastavujíc se jen na tak dlouho, aby zkontroloval své vlasy v antickém zrcadle visícím ve vstupní hale.
Je pravda, že nebyl v dobré náladě, když zjistil, co Rory dělá za jeho zády, ale jakmile si uvědomil ty možnosti, nebyl schopen úsměv zastavit. Teď vlastnil její zadek. Měl něco, co chtěla, a on ji chce využít, aby dostal to, co chce on. A přitom si hodlá užít všechno, čím jí nechá projít.
Poslední týden si lámal hlavu, snažíc se přijít na způsob, jak vyhrát její bratry a zlákat je pro svou společnost a Rory, žehnej jejímu malému nečestnému, zrádcovskému srdíčku, mu přinesla řešení na stříbrném podnose. Její bratry dostane skrz ni, ne, že si nebude užívat Rory na jeho paži, to bude, ale ona byla jen prostředkem k dosažení cíle.
Zjištění, že lže a jde za jeho zády jednat s McGillem, bylo pořádným budíčkem, který potřeboval. Během posledních pár dní doufal, že by mohli nechat své malé spory za nimi a vyjednat příměří, ale očividně byl hloupý myslet si, že by Rory mohla někdy zapomenout na minulosti a jít dál.
Pokud chtěla pokračovat v hraní těchto her, pak s tím byl více než v pořádku, protože on tyhle kraviny skončí jednou provždy. Jakmile bude Strawberry Manor hotový a Jamesovi bratři budou pracovat pro něj, pak se chystá posadit a vychutnat si šou, jak Shadow Construction v obchodě končí. To bude poslední úder a konec jejich hry.
O minutu později klepal na její dveře, víc než toužící, začít poslední kapitolu. Taky se těšil na volnou ruku, že se ji bude moct dotýkat a svaté peklo, tohle stálo za úplně všechno. No, to a skutečnost, že musela předstírat, že ho zbožňuje. Opravdu, mohl by být život lepší? pomyslel si, když znovu zaklepal.
"Jsi tu brzy," řekla Rory s rozzlobený povzdechem, když otevřela dveře.
"Jsem tu včas," zamumlal nepřítomně, když si prohlížel její tělo a zamračil se. Proč má na sobě těsné zelená tričko a džíny, když jí výslovně řekl, aby si vzala něco sexy? Svůdnějšího, opravil se o chvíli později, když byl nucen mírně se posunout doprava, aby vyhověl jeho rostoucí erekci.
"Řekla jsem ti v osm," řekla a zkřížila si ruce pod jejími velkými prsy, a prakticky mu je vrazila před jeho hladové oči. Ví, co mu dělá? Zatraceně doufal, že ne.
"A já ti řekl v sedm, Rory."
Ona prostě pokrčila rameny, když ukázala na květiny v jeho ruce. "Co je to?"
Jeho podráždění bylo zapomenuto, když se zamračil na tu ženu. "To jsou květiny."
Obrátila oči v sloup na něj. "Myslela jsem, pro co jsou?"
"Pro tebe."
"Proč?" zeptala se, obhlížejíc růže, jako by se ji chystaly napadnout.
Ježiši, ona se chová, jako kdyby předtím nikdy nedostala květiny, a trvalo mu jen chvilku, aby si uvědomil, že nejspíš ne. Kdyby nechtěl její bratry, aby pro něj šli pracovat tak moc, tak by byl v pokušení nakopat za tohle jejich zadky.
"Protože to je to, co dělám pro mé rande," zalhal. Nikdy předtím ženě květiny nekoupil, ale pro Rory si udělal poznámku, aby květiny vyzvednul při cestě domů, i když to znamenalo, že musel spěchat, aby se připravil. Prostě to nebylo cítit správně, kdyby je pro ni neměl.
"Nejsem tvé opravdové rande, Connore," zdůraznila, vzala květiny, vypadající a chovající se, jako by jí to bylo jedno, ale jemu neušel ten potěšený úsměv, nebo způsob jak si ke květinám přivoněla, když se otočila položit je na stolek vedle vchodových dveří. Teď se kopal sám za to, že se nezastavil v obchodě a nepřinesl jí bonboniéru. Příště, rozhodl se, když ustoupil stranou, aby mohla zamknout dveře.
"Hm, co to děláš?" zeptala se, když se podívala dolů.
"Držím tě za ruku," řekl, užívajíc si pocit její menší ruky. Nikdy nebyl fanouškem veřejného projevu náklonosti, ale s Rory byl ochoten udělat výjimku, a to zejména v případě, že tím získá, co chce.
"Proč?" zeptala se a snažila se vytáhnout ruku pryč, ale on ji jednoduše ignoroval, když šel s ní kolem svého vozu a otevřel jí dveře. S protočením očí, zamumlala: "To jsem mohla udělat sama," řekla, když vlezla dovnitř a zapla si pás.
Musel se kousnout do jazyka, když zavíral dveře. Vždycky ho rozčilovalo, když viděl, jak jiní muži se k ní chovají, jako by byla jedním z kluků, ale naprosto ho vytočilo, že má tak nízké očekávání, jak by s ní mělo být zacházeno. No, on to napraví. Využije tento čas, aby jí ukázal, jak přesně by s ní mělo být zacházeno tak, že až s ní bude hotov, alespoň bude vědět, že si zaslouží lepší. Konec konců, to bylo to nejmenší, co pro ni mohl udělat, rozhodl se, když vlezl do auta.
"Mohl bys to přestat dělat?" Zeptala se Rory o minutu později, když se snažila opatrně vysvobodit její ruku, ale on ji ignoroval, protože věděl, že ona o tom lepším nic neví, ale ona se to naučí, slíbil si.
"Ne."
"Ne?" zeptala se, vzdávajíc snahy vysvobodit její ruku a zamračila se na něj.
"Ne, tak by sis na to radši měla zvyknout, Rory. Pro dalších pět měsíců, jsi moje," řekl a ten nápad se mu líbil čím dál víc. Opravdu byla škoda, že sex nebyl součástí jejich dohody, ale spokojí se s malými bonusy, jako je držet ji, dotýkat se jí a líbat ji.
"Ach, ne. Pro dalších pět měsíců, budu hrát tuhle nemocnou a zkroucenou šarádu, když budeme na veřejnosti, abych získala můj projekt, na kterým, jen tak mimochodem, začnu velmi brzy , protože jsem si ho víc než zasloužila, "informovala ho, vytrhujíc její ruku a snažíc se ho chytit nepřipraveného, ​​ale on ba to připraven byl. Měl její ruku pevně v jeho a odmítl jí pustit.
"Když budeme spolu jen my dva, nemusím dělat nic jiného, než se jen snažit přijít na to, jak se zbavit těla, aniž by ho našla policie," řekla, dávajíc její ruce ještě jedno dobré trhnutí, který snadno ignoroval, než to vzdala.
"Ne, musím tě držet za ruku, aby mi to pomohlo zůstat v roli," řekl a pokrčil rameny, když zajel k O'Malleymu na rušné parkoviště. Měl v plánu ji vzít do pěkné restaurace a pak na skleničku, ale Rory zřejmě měla jiná očekávání o večeru, soudě podle jejího oblečení. To bylo v pořádku, ve skutečnosti víc než v pořádku. Pomůže jí vybudovat její očekávání, takže když přijde příští chlap, a on z něj, jen tak z principu, nejspíš vymlátí duši, tak se nesmíří s nějakou nickou, který se k ní odmítl chovat tak, jak si to zaslouží.
"Zůstat v roli?" řekla pomalu, jako by nemohla uvěřit tomu, co řekl.
"Přesně tak," řekl nepřítomně, když jel směrem k zadní části velkého parkoviště, protože nechtěl plýtvat dvacet minut čekáním, až se uvolní dobré místo. Kromě toho, ta místa rád neměl. Nikdy se necítil dobře, když zabral místo vepředu a přinutil ženu parkovat v zadní části parkoviště, kam pouliční osvětlení nedosáhlo, a kde se mohl skrývat jakýkoli kretén v lesích, které lemovaly pozemek.
"Myslím, že bychom měli nastavit některá základní pravidla," řekla nepřítomně, když střelila znepokojeným pohledem přes rameno, směrem k rušné restauraci.
Rory James má strach? Nikdy si nemyslel, že by viděl den, kdy by se to stalo, a nemohl si pomoci cítit se spokojeně, že za to byl zodpovědný on. Vždycky se snažila být tvrdá a jednat jako by se jí nikdy nic a nikdo nedotklo. Pro změnu bylo hezké vidět jí jednat jako člověka.
"Máš naprostou pravdu," řekl s pevným přikývnutím v souhlasu. Když otevřela ústa, bezpochyby, aby ho přerušila a začala vyjmenovávat hromadu pravidel, která by stejně ignoroval, tak se jim rozhodl ušetřit spoustu času a rozčílení tím, že jí jednoduše vysvětlí, jak se věci mají.
"Pro dalších pět měsíců, budeš hrát mou sladkou, milující přítelkyni. Neočekávám žádný sex", ale zaručeně by nabídku neodmítnul. "Ale očekávám, že se budeš chovat tak, že si užíváš být se mnou. Jestli to znamená, že já budu muset zkousnout držet tě za ruku, mít tě na klíně, a líbat tě, jen abych mohl dělat právě to, tak to prostě udělám, "řekl s bezstarostným pokrčením ramen, o kterém věděl, že ji naštve.
"Podívej," Rory prakticky zasyčela, "není třeba pokračovat s tímto tvým nemocným a znepokojujícím plánem. Můžeme uzavřít příměří a jít dál, nakonec všichni udělají to samé."
Předstíral, že nad tím přemýšlí. "Opravdu si to myslíš?"
"Ano!"
"Myslím, že to bychom mohli udělat ......," řekl a záměrně nechal jeho slova zaniknout a zkousl zpátky úsměv, když si oddechla. Opravdu to měla vědět lépe. "Ale my to neuděláme."
"Já. Tě. Nenávidím"
Zasmál se, když otevřel dveře. "Budeš se muset víc snažit, jestli chceš ten tvůj malý projekt," připomněl jí, než zavřel dveře.
Nebylo zrovna překvapením, že ona tam seděla a vztekala se, když se na něj mračila, a její výraz mu jasně řekl, co by mu nejradši udělala, ale on ji jednoduše ignoroval, protože byl v tak dobré náladě. Byl prostě příliš spokojený sám se sebou, aby se staral. Pro dnešek a pro dalších pět měsíců, Rory James byl jeho.
Jediná věc, která by celou tuhle dohodu vylepšila, by bylo mít ji ve své posteli, ale to se nikdy nestane. Jestli ho neměla ráda předtím, a opravdu v tomto okamžiku o tom nemohlo být žádných pochyb, pak ho teď rozhodně nenávidí. Ve skutečnosti, byl ochoten vsadit všechno, co měl, že právě teď zvažuje výhody a nevýhody nakopání ho do koulí a být s tím hotova.
Pak znovu, on věděl, že by nikdy její projekt neriskovala. Kdyby její asistent nevykecal všechno, co o projektu věděl, zatímco ho Connor svazoval lepící páskou k židli, pak její návrhy by to jistě udělaly za ni. Byly puntičkářský, detailní a velmi dobře prezentovaný, až kvůli nim cítil vinu, než se mu ji podařilo zahnat a soustředit se. Věděl, že jakmile bude mít McGilla na palubě, že jeho plán bude fungovat.
Trvalo nějaký čas přesvědčit McGilla, aby dal šanci Roryiným plánům, ale jakmile to udělal, Connor věděl, že Jamesovi chlapci byli jeho. Bylo bláhové se domnívat, že by mohl vyhrát Jamesovi chlapce na vlastní pěst. Možná mohli upustit od nakopání mu zadku v průběhu let, ale to neznamenalo, že ho měli rádi o něco víc, než jejich sestra.
Ty pohledy, co mu dávali, když vylezl z díry, a šel pomoc záchranářům, mu připomněly, jak si na tom s nimi stál. Pak znovu, skutečnost, že ho odstrčili z cesty a zamračili se jeho směrem, kdykoliv se dostal příliš blízko, což znamená, 6 metrů od Rory, mu řekl, že jeho plán by nikdy nefungoval. V té chvíli věděl, že kdyby pokračoval v této malé válce s Rory, že nebude mít šanci dostat se k bratrům Jamesů a přesvědčit je, aby šli pracovat pro něj.
Ale teď, jako Roryin přítel ........
To byl docela jiný příběh. Oni budou podezřívavý a to plným právem, ale jeho nohu to dostane do dveří, a to je všechno, co potřeboval. Když ho uvidí chovat se k Rory s respektem a starat se o ni tak, jak si zaslouží, pak je získá.
Ne, že by bylo utrpení chovat se k Rory jako ke královně, to nebylo. Jasně, že si s ní zahrával a užíval si dělat ji ze života peklo, ale vždycky se ujistil, že je v pořádku, a to vždycky. Když jim bylo sedm a banda holčiček si dělala legraci, jak je Rory oblečená a jak se chová, on se ujistil, že ty tři holky vběhly do cesty velké louži na dětském hřišti. V průběhu let přestal počítat, o kolik malých chlapců, teenagerů i dospělích mužů, se musel postarat, protože s ní zacházeli jako s hovnem. Pravděpodobně to z něho dělá pokrytce, když si užívá pohrávat si s ní, a pak z každého, kdo jí ublížil, vymlátit duši, ale on prostě nemohl strávit myšlenku, že by Rory byla nějakým způsobem zraněná. Ne že by jí to někdy řekl, a to hlavně proto, že by mu nevěřila.
To byl také důvod, proč se ani neobtěžoval, aby se ji snažil trikem přimět, aby s ním chodila. Ne, že by mu na to někdy skočila, to ne, ale neměl rád myšlenku, že by byla ublížená. Obelhávat jí tak, aby mohl dostat její bratry, aby pro něj šli pracovat, prostě nebylo cítit správně. Tím že jí vydíral, tak k ní byl alespoň upřímný, takže měl volnou ruku, aby si s ní mohl zahrávat a to bez pocitu viny.
Otevřel dveře té rozzuřené ženě a neobtěžoval se skrývat svůj úsměv, když zamumlala několik násilných slov o jeho koulích, jak střelila nervózní pohled do stále rušné restaurace, když vystoupila z auta. Vypadala roztomile, když byla nervózní, stále pekelně sexy, ale roztomile.
"Hm, možná bychom mohli," řekla a viditelně polkla, když udělala krok zpět, "dělat něco jiného?"
"Cítila by ses pak víc pohodlně s tímto ujednáním?" zeptal se, znějíc zúčastněně a skousávajíc zpět úsměv, když se znatelně uvolnila a rychle přikývla, aniž by odtrhla oči od restaurace.
Bylo opravdu žalostné, že ho do teď nezná. Pak znovu, vědomí, že to udělat nechtěla, udělalo situaci zatraceně neodolatelnou, aby ji ignoroval.
"Fajn. Můžeme jít domů," řekl a zkousl zpět úsměv, když jí ramena poklesla se zjevnou úlevou a když se pohla, že otevře dveře od auta. "Hned potom, co se najíme, zahrajeme pár her kulečníku a pobudeme spolu dvě nebo tři hodiny," řekl, když ji vzal za zdravou ruku a zamířil ke dveřím, nestarajíc se, že ji prakticky za sebou táhl.
Konec konců měl herní plán a ona byla klíčem k tomu, aby fungoval.
"Opravdu tě nenávidím," zamumlala, ale on se to rozhodl ignorovat, protože to byla jen její podrážděnost a její odpor k němu, co z ní mluvilo.
 

86 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lucie Lucie | 1. září 2015 v 21:29 | Reagovat

Děkuji za překlad. To nedopadne dobře :) A Když si uvědomím kolik to má kapitol tak jsem nervózní jako prase :)

2 Mirka Mirka | 1. září 2015 v 21:31 | Reagovat

Děkuji moc za skvělý překlad!!!:-) :-)

3 niki niki | 1. září 2015 v 21:33 | Reagovat

Vdaka:-) :-)
:-) :-)

4 Mia Mia | 1. září 2015 v 21:40 | Reagovat

Díky moc za další kapitolu a těším se na pokračování! :-)

5 ssss ssss | 1. září 2015 v 21:49 | Reagovat

Výborný preklad :)

6 Natt Natt | E-mail | 1. září 2015 v 22:13 | Reagovat

Jeej, já se tak těším na další kapitoly! :D Moc moc děkuju za překlad, jsi skvělá! :-)

7 MIRA MIRA | 1. září 2015 v 22:51 | Reagovat

Keď si takto s ňou zahráva, tak sa mu to určite vypomstí. :-? Teším sa na ďalšiu časť. :-) Ďakujem za nádherný preklad. :-)

8 Lennkah. Lennkah. | 1. září 2015 v 23:12 | Reagovat

Jooo, chlapče, osud peče oplatky a budeš moooc překvapený, jaký! Dík za další kapitoly, jste hvězdy!!!

9 S S | 1. září 2015 v 23:42 | Reagovat

dík za ďalšie dva preklady ;-)

10 Gabo Gabo | 2. září 2015 v 2:18 | Reagovat

super rýchly preklad :-)  :-)

11 safira safira | 2. září 2015 v 3:12 | Reagovat

bože to je jim 12???Ale alespoň je sranda.Nakonec myslím že bratři nakopou jeho. :-D

12 galipeko galipeko | 2. září 2015 v 7:25 | Reagovat

dakujem :-)

13 Renca Renca | 2. září 2015 v 7:48 | Reagovat

No já jsem tak zvědavá na pokračování. Díky moc za další přeložené kapitoly. :-) :-)

14 Evudar Evudar | 2. září 2015 v 7:57 | Reagovat

Aby se chlapec nedivil. Jsou vlastně oba jak děti.
Děkuji moc za skvělý překlad :-)

15 danje danje | 2. září 2015 v 9:40 | Reagovat

Díky moc. :-)  :-D  :-P

16 Jana Jana | 2. září 2015 v 9:41 | Reagovat

Díky moc :-)

17 Yanica Yanica | 2. září 2015 v 9:42 | Reagovat

Srdečná vďaka za preklad!!! :-);-)

18 lenkavysocinka lenkavysocinka | 2. září 2015 v 13:48 | Reagovat

Dekuji za preklad, tak ti nevim jestli connora nenavidim a ten jeji tatik se me taky nejak nelibi :-?

19 míša míša | 2. září 2015 v 18:17 | Reagovat

moc díky za krásný překlad :-D  :-)

20 bmr bmr | 2. září 2015 v 20:28 | Reagovat

Najlepsia :) dakujem za preklad :-)

21 Lenka Lenka | 10. září 2015 v 13:54 | Reagovat

díky za překlad :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama