NLTL - 17.kapitola 1/2

2. srpna 2015 v 20:59 | Katka (kor Yanica) |  Nothing Left to Lose - Kirsty Moseley

Zdravím všechny, tak už jsem zpátky z dovolené doma a posíláme vám menší ochutnávku další kapitoly. Užijte si ji.


Kapitola sedmnáct


AshtonHodinu jsme Dean a já plánovali naši situaci, abychom byli připravení na první den školy. Vše jsme si prošli prakticky celkem třikrát, ale podle mého názoru jsme stejně nemohli být dostatečně připraveni. Také jsem si v případě potřeby zapamatoval mapu školy proto, abych věděl, kde jsou všechny východy a místa k setkávání.
Po snídani jsem si prošel s Annou pravidla. Se všemi souhlasila, neprotestovala a ve skutečnosti vypadala s nimi i trochu spokojená. Trval jsem na několika změnách v její normální denní rutině, se kterými se zdála být i docela nadšená. Například nikdo nevěděl, kdo jsem, takže zatímco fungovalo hraní na přítele, budeme to hrát na maximum. Dean bude celou dobu v civilním oblečení, takže nás nikdo nebude brát na vědomí, dokud se neobjeví nějaký velký problém, který bych nedokázal vyřešit po dobrém. Měl jsem u sebe svou zbraň a policejní pověření, ale modlil se, abych je nemusel nikdy použít, tím pádem by Carter nikdy nezjistil kde je.
Škola o naši situaci věděla, i to, že jsem nebyl ve skutečnosti vysokoškolský student, takže se neočekávalo, že bych odevzdával nějaká mistrovská díla - což mi přišlo vhod vzhledem k tomu, že neumím kreslit.
Anna dokonce souhlasila i s tím, že zůstane se mnou po celou dobu - dokonce i když bude na toaletě, musím stát venku a čekat na ní. Už jsme se dohodli, že bych ji mohl několikrát políbit během dne, tak aby se báchorka o příteli uchytila. Dokonce souhlasila pokusit se sem tam setkat s přáteli, s kterými jsme se seznámili o víkendu, na obědě, tak abychom se mohli lépe začlenit do společnosti a snadněji se pohybovat davem.
Samozřejmě mi Anna několikrát vynadala za to, jak vážně beru celou tuto akci. Nazvala to 'příliš přehnané'. Obvinila mě, že to hrají přespříliš a spíše jako SWAT důstojník, než jako tajná služba, ale já si z toho nic nedělal. Neví nic o Carterovi a jeho dopisech; kdyby jo, pak by nebyla tak nepřátelská k tomu být střežena. Slíbila mi, že se bude chovat nejlépe, jak umí a nechá mě, abych se vypořádal s případnými problémy tak, aby nebyla vykopnutá z ještě další školy. Měl jsem v ní velké naděje na téhle škole, doufejme, že moje opatření ji umožní dokončit její kurz a bude se snažit nepodlehnout svému hněvu a nejistotám, které má v sobě hluboko zakořeněné.
Zatímco se oblékala, položil jsem si ruce na boky a párkrát se protáhl. Mé tělo opravdu začínalo protestovat proti spaní na podlaze, ale naštěstí jsem obdržel minulý večer email, ve kterém se říká, že rozkládací pohovka by měla být doručena dnes odpoledne. Peter ji zajde místo mě převzít, takže alespoň budu mít něco měkčího na spaní, což doufám, že způsobí, že už se budu cítit méně jako stařík.
Když se klika ložnice pohnula, vypadalo to, jakoby se můj žaludek zauzlil. Zamračil jsem se a zavrtěl hlavou sám nad sebou. Věděl jsem, že jsem v tom byl až po uši, ale tohle hraničilo se směšností. Byl jsem tak nadšený, že ji uvidím, a to jsem ji viděl před čtyřiceti minutami u snídaně. Nevěstilo to pro mě nic dobrého.
Jakmile vstoupila do kuchyně s nejistým a nervózním úsměvem na tváři, připadalo mi to, jakoby se mi zastavilo srdce. Vypadala tak žhavě, že jsem začal hořet touhou. Očima jsem sjel celou její postavu, a vzal jsem to opravdu pomalu, zatímco si hrála s prsty a kousala si ret, čekajíc na můj názor ohledně jejího oblečení. Její nejistota nosit normální oblečení byla zjevně stále tady.
Polkl jsem. Černé šortky měla asi tak do půli stehen a vynikly tím tak její dlouhé, nádherné nohy. Nesmírně jsem toužil rukama obtáhnout jejích linií, a cítit tak, její jemnou kůži pod mými prsty. Těsný, černý top, který měla na sobě, přiléhal k jejímu plochému bříšku a pěkným prsům, ukazujíc sexy, červenou podprsenku bez ramínek. Volná vypasovaná, červená kostkovaná košile, kterou měla oblečenou na topu, zkompletovala celý outfit a způsobovala, že vypadala tak sexy, až mě začalo bolet v rozkroku, když se mi tam zúžily džíny.
Přestaň Ashtone, soustřeď se! Dívá se na tebe, musíš ji něco říct. Vypadáš jako idiot!
"Ehm… Vypadáš, ehm…" koktal jsem. No tak ty blbý kreténe, vymyslí něco.
Pozvedla v otázce jedno obočí, zatímco se podívala na sebe a narovnala si košili. Bylo zřejmé, že neměla ani ponětí, že vypadá jako bohyně a vše co jsem chtěl udělat, bylo přitisknout ji k sobě a jazykem prozkoumat každý kousek jejího těla. V duchu jsem zasténal. Chtěl jsem ji požádat o šanci; chtěl jsem s ní být tak strašně moc, že bych pro to zabíjel.
Zhluboka jsem se nadechl a pokusil se zastavit ve ztrapňování se. "Vypadáš ohromně, budeš mi to dělat celý den tvrdé," řekl jsem upřímně. Nepopíratelně byl v mých slovech dvojsmysl, rozhodně mě bude dělat tvrdého celý den, to bylo jisté.
Na můj kompliment se ji ramena viditelně uvolnila a vděčně se na mě podívala.
"Tvrdé pro tebe, proč?" zeptala se a otočila se, aby si vzala z ledničky sklenici džusu.
Tiše jsem zasténal. Zezadu její kraťasy nešly vidět; vypadalo to, jakoby na sobě měla jen košili a kotníkové boty. Člověče, jak mám zatraceně být schopen dělat mou práci, když vypadá takhle. Možná bych ji mohl požádat, aby se převlékla… Můžu ji požádat, aby se převlékla, aniž bych vypadal jako zatracený úchyl?
"Ashtone? Jak to, že to pro tebe bude tvrdé? O čem to mluvíš?" Zeptala se a přerušila tím mou prohlídku jejích nohou.
Zavřel jsem oči a snažil se tam dole uklidnit. "Dneska tě bude chtít hodně kluku sbalit," přiznal jsem.
Otočila se a podala mi sklenici jablečného džusu, když se pohnula, zacinkaly její na náramku přívěšky. Všiml jsem si, že pokaždé když na sobě měla krátký rukáv, nosila vždycky něco na zápěstí, aby tím zakryla jizvu po jejím pokusu o sebevraždu a další různé jizvy na zápěstí, kde se zřejmě, v nějakém bodě svého života, sebepoškozovala.
Když se posadila na kuchyňskou linku, mé tělo se pohnulo z vlastní vůle. Přistoupil jsem k ní blíž a vsunul se mezi její nohy. Když se ji dech začal zrychlovat, obličej mi ovál její mentolový dech. Když jsem se k ní sklonil blíže, oči se ji rozšířily ve zlomku vteřiny.
"S tebou, vypadajíc takhle, tě budu dnes muset líbat poměrně často," upozornil jsem ji. Oči jsem nechal zaměřené na její a sledoval její reakci, zatímco jsem zvedl ruku a přejel ji jedním prstem přes linií lícní kosti.
Vypadalo to, jakoby se ji dech zadrhnul v krku, když mírně přikývla. "Když myslíš, že je to nezbytné." Odvětila a nespustila ze mě oči.
Mohl jsem cítit vášeň, která mezi námi narůstala, a věděl jsem, že to taky cítila už kvůli způsobu, jak se na mě dívala. Ten pohled způsoboval, že mi vlasy na zátylku vstávaly. Nešlo popřít, že mnou byla taky přitahována, ale neměla ráda tu skutečnost, že tomu tak je, to jsem věděl jistě.
"S tebou, když vypadáš takhle kotě, myslím, že to bude velmi, velmi nezbytné." Můj hlas byl tak chraplavý a prosycený chtíčem až to bylo téměř trapné.
Utáhla mi kolena okolo boků, když pohledem zalétla k mým rtům. Vše co jsem si mohl představovat, bylo, přitisknout své rty na její a ochutnávat ji znovu, zatímco bych tiskl každý svůj centimetr těla k tomu jejímu. Předtím, než se mohlo cokoliv stát, ozvalo se zaklepání na dveře. Srdce mi pokleslo, protože jsem věděl, že ten intimní okamžik skončil. Vážně jsem se potřeboval vzchopit.
"To bude Dean," zašeptal jsem, aniž bych spustil oči z jejích. "Jsi připravená odejít?"
Několikrát zamrkala, jakoby se probrala z mrákot, poté přikývla a zaťala zuby. Bylo to téměř, jakoby si v duchu nadávala za to, že mi dovolila se k ní přiblížit nebo tak něco. Dělala to častokrát poté, co jsme měli, málem jsme se spolu vyspali 'okamžik'. "Jo, jsem připravená," potvrdila. "Máš svůj iPod? Budeš ho potřebovat."
 

68 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Katka 3 Katka 3 | 2. srpna 2015 v 21:08 | Reagovat

Mimochodem jsme se přehoupli do druhé čtvrtiny knížky.

2 Mirka Mirka | 2. srpna 2015 v 21:18 | Reagovat

Děkuji moc za skvělý překlad!!!!! :-) :-)

3 MIRA MIRA | 2. srpna 2015 v 22:12 | Reagovat

Ako vidím, tak pre Ashtona to bude horšie horšie. :-D Ešte, že ju môže aspoň bozkávať. :-D Veľmi pekne ďakujem za túto ochutnávku. Nedá mi to, ale som napätá, ako je Ashton na.... :-D Ešte raz ďakujem baby a teším sa na ďalšiu časť. :-)

4 Karol Karol | 2. srpna 2015 v 22:15 | Reagovat

Děkuji moc za další skvělou část. :-)
Těším se na další. :-) :-)

5 Mia Mia | 2. srpna 2015 v 22:27 | Reagovat

Super, vítej zpátky! :-) Díky moc za další skvělý překlad a korekturu! Těším se moc na další! :-)

6 Arisa Arisa | 2. srpna 2015 v 23:56 | Reagovat

Děkuji za překlad. :-D Moc se těším na další část.

7 danje danje | 3. srpna 2015 v 1:42 | Reagovat

Bůh ví, co bude, až zjistí, že ji neřekl o tom kreténovi. :-? Holky, díky moc. :-)  :-D  :-P

8 babul83 babul83 | 3. srpna 2015 v 7:42 | Reagovat

Díky za preklad. :) Teším sa na ďalšiu časť. Tiež si myslím, že spraví scénu, ak zistí o tom kreténovi, ale snáď si to Ashton uťuťlá. :D Páči sa mi ako sa "škádlia" najmä on, len potom studenú sprchu potrebuje. :-D  :-D  :-D

9 Sajmon Sajmon | 3. srpna 2015 v 8:36 | Reagovat

Děkuji auz se těším na další!!!!

10 Evudar Evudar | 3. srpna 2015 v 9:26 | Reagovat

Skvělé, díky za další pokračování a korekci. Také jsem ráda, že už jsem z dlouhé dovolené doma a opět mám přístup k mému připojení. Moje závislost na čtivu, mi v zahraničí dávala pěkně zabrat. :-)  :-)

11 Gabo Gabo | 3. srpna 2015 v 11:51 | Reagovat

Ďakujeeem :-(  :-(

12 Petra Petra | 3. srpna 2015 v 18:21 | Reagovat

Děkuji moc za překlad

13 galipeko galipeko | 4. srpna 2015 v 7:58 | Reagovat

dakujem :-)

14 Lenka Lenka | 4. srpna 2015 v 14:40 | Reagovat

díky za překlad :-)

15 lennkah. lennkah. | 4. srpna 2015 v 18:44 | Reagovat

Chudak kluk, ten aby byl svatej 😇 dik moc za dalsi kapitolku!!! :-D

16 zita zita | 7. srpna 2015 v 12:36 | Reagovat

Dík za preklad, už sa neviem dočkať ďalšej časti :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama